Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 01:23
 » power 01:19
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6214 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co się dzieje z netem - konkretnie strony szyfrowane? , Slak 5/12/06 16:32
Próbowałem u klienta instalować neostradę, na infolinii twierdzą, że mają problem ze stroną rejestracji nowych użytkowników; strony szyfrowane NFZ przy pobieraniu raportów wyskakuje taki tekst:

HTTP Status 500 -

type Exception report

message

description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.

exception

javax.servlet.ServletException: Servlet execution threw an exception
at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:220)
at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:144)
at org.apache.catalina.core.StandardWrapperValve.invoke(StandardWrapperValve.java:209)
at org.apache.catalina.core.StandardPipeline$StandardPipelineValveContext.invokeNext(StandardPipeline.java:595)
at org.apache.catalina.core.StandardPipeline.invoke(StandardPipeline.java:432)
at org.apache.catalina.core.ContainerBase.invoke(ContainerBase.java:954)
at org.apache.catalina.core.StandardContextValve.invoke(StandardContextValve.java:138)
at org.apache.catalina.core.StandardPipeline$StandardPipelineValveContext.invokeNext(StandardPipeline.java:595)
at org.apache.catalina.valves.CertificatesValve.invoke(CertificatesValve.java:197)
at org.apache.catalina.core.StandardPipeline$StandardPipelineValveContext.invokeNext(StandardPipeline.java:593)
at org.apache.catalina.core.StandardPipeline.invoke(StandardPipeline.java:432)

i jeszcze więcej tego...

Ktoś coś wie?

Świat należy do odważnych, a nie do
młodych, zdrowych i bogatych.

  1. coś jest nie tak , celt 5/12/06 17:21
    z modułem logowania (certyfikatem) jak już, a nie szyfrowaniem. Wali się serwlet ... prawdopodobnie na Tomcat'cie.

    Everything should be made as simple as
    possible, but no simpler

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL