Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13033 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wybór sprzętu - LCD, HDD, zasilacz , Wedrowiec 6/12/06 11:11
Jako że wypadłem kompletnie z obiegu zwracam się z prośbą o radę:)

1) LCD ''19 - kwota do ~1000 PLN, do worda, filmów, gry sporadycznie i na pewno nie 3D, używać będzie kobieta :) sam mam samsunga i generalnie to bym preferował tą markę

2) HDD - SATAII, pojemność ~250 GB Seagate/WD. Ogólnie do ~350. Zastanawiałem się nad
Seagate 250 GB Barracuda ES (ATA/300, 16MB, 7200, NCQ) ST3250620NS
czym to się różni w praktyce od
Seagate 250 GB Barracuda (ATA/300, 16MB, 7200, NCQ, RoHS) ST3250624AS ?

3) zasilacz - do 450 PLN ale może być i za 300 ;) - coś co w przyszłości dość odległej pociągnie jakiegoś 8800 a w bliższej pozwoli działać jakiemuś G7900/x1950 i umożliwi podkręcanie. Obecnie mam chiefteca 360DF i podkręcać mogę jak napędy odłączę ;) Minimum 450 W.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi (takie na temat) i propozycje - nie mam zielonego pojęcia co kupić :)

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc

"Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani"

  1. hmm , bartek_mi 6/12/06 11:51
    1 moze acer panorama?
    2 ns to chyba wersja serwerowa/raidowa (porownaj mtbf), ja mam wd i moge polecic
    3 brak zdania

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. Hmmmm.... , ligand17 6/12/06 14:22
    1. Też jestem za Samsungiem. Ale obejrzyj też Belineę
    2. Zdecydowanie polecam Samsunga SP2504C
    3. Nie mam konkretnego zdania, może Tagan? Może Antec Neo-HE (o ile nie masz płyty ASUSa)? Ja mam obecnie Coolteka 600W, ale zapłaciłem za niego więcej, niż 450.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL