Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19673 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z IE - mozna miec tylko 1 okno otwarte... , PitBull_bb 7/12/06 00:48
mam taki problem (albo raczej moj znajomy), otoz chodzi o to, ze jest nie mozliwe otworzenie wiecej niz jednego okienka IE. Przy probie otworzenia nowego poprzednie automatycznie sie zamyka, czasami wystarczy, ze wyskoczy pop-up i glowne okno zostaje zamkniete. Przejrzalem chyba wszystki opcje, by zlokalizowac w czym lezy blad, ale nie znalalem...
Spotkal sie ktos z czyms takim ?

A i odpada zmiana przegladarki ! (nie ode mnie to zalezy).

Jest jeszcze jeden problem z neostrada, mianowicie po jakis 10-20 min polaczenia przestaje dzialac, komputer twierdzi, ze nadal jest polaczenie i nie da sie go zerwac, a w rzeczywistosci internet nie dziala...
Ogolnie stan tego komputera jest tragiczny i ja zalecalbym format, ale niestety wlasciciel tego nie chce i musze mu jakies inne sposoby wymyslic i licze na wasza pomoc.
Dzieki za wszelkie pomysly i porady.

  1. Niech sprawdzi system pod kątem , Sherif 7/12/06 08:23
    wirusów, robali itp

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL