Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 26532 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Warszawiacy wpomóżcie - hotel witkowski okęcie , turzol 7/12/06 23:46
Do Warszawiaków. Ktos wie jak daleko od zjazdu na Okęcie jadąc od Katowic (o ile pamiętam to przy McDonaldzie w prawo) jest Hotel Witkowski? http://www.hotelbroker.pl/...witkowski/hotel.html.
Jade za godzine, moze dwie, o wyjezdzie dowiedziałem sie przed kilkudziesiecioma minutami :/

trance addicted
:B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  1. patrzac na mape na ich stronie , ErAZoR 8/12/06 00:26
    to sa tuz za petla tramwajowa, po lewej stronie,czyli patrzac od strony katowic przed macdonaldem (ulica 17 stycznia ??). Nie pamietam jak tam wyglada sytuacja ze skretem w lewo, ale podejrzewam, ze i tak bedziesz musial dojechac do mac'a i tam dopiero zawrocic.
    pozdr.

    IQ 95@133 at 40 %

  2. to jest aleja krakowska , XiSiO 8/12/06 00:29
    Czyli jadac od katowic lecisz w kierunku centrum az do lopuszanskiej (taki most nad al krakowska duzy) po lewej mc donalald lecisz prosto i juz po numerach patrzysz

    http://old.travelplanet.pl/parking/mapa.gif
    http://www.warsawcongress.pl/images/lord.png

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. update , XiSiO 8/12/06 00:35
      lecisz z katowic do wawa
      mijasz po prawej centrum handlowe okecie z realem i MM lecisz dalej, schodza sie drogi po prawej masz BP lecisz dalej i tu musisz patrzec na znaki bo musisz zrobic nawrotke na drugi pas bo hotel wlasnie mijasz po prawej po lewej wlasciwie nic tam nie ma poza pasem startowym i plotem
      http://img368.imageshack.us/img368/7801/111wo0.jpg
      http://img463.imageshack.us/img463/7726/222oh0.jpg

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. dzieki! , turzol 8/12/06 01:01
        właśnie w M1 bede mial szkolenia więc domyślałem się że gdzieś blisko będzie hotel usytuowany.

        Ok komu w droge temu czas :)

        trance addicted
        :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL