 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 33624 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak nazywa się ta instytucja, przez którą "przechodzą" przelewy. , Dexter 8/12/06 06:56 Nijak w google znaleźć nie mogę.
Jest jakaś instytucja, która (nie wiem jak to określić) nadzoruje, koordynuje przelewu bankowe. Z tego co wiem, to ta instytucja nie pracuje w weekendy, więc jak przelewamy kaske w piątek, to dochodzi nie w sobotę a poniedziałek...
Jak się ta instytucja nazywa?Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - KIR , Doczu 8/12/06 07:22
123- Dziękuję. , Dexter 8/12/06 07:56
123Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - kirowski worek to byl najpewnieszy kurier podczas pracy w banku , kreciak 8/12/06 11:28
wrzucalo sie paczke z numerem rozliczeniowym oddzialu i za darmo poczta szla ;)si vis pacem para bellum - ale to chyba dawno było , perek 8/12/06 22:19
bo teraz to już raczej większość idzie po drutach ;)Powered by Intel 286 ;-)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|