 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 33307 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[OT]Wysyłanie pirotechniki za granicę , OBrian 8/12/06 19:49 Czy ktoś z Was się orientuje jak wygląda sprawa wysyłania paczek z pirotechniką(fajerwerkami) na terenie UE?
Chciałem zamówić pirotechnikę do Irlandii, ale nie wiem czy paczka nie zostanie zwrócona/zakonwiskowana przez urząd celny.
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.ThinkPad R400 #! CrunchBang Linux -
Powered by Debian - ty naprawdę jesteś... , ulan 8/12/06 23:37
szalony, jeżeli w ogóle rozważasz taki pomysł, ten numer nie przejdzie. To tak jakbyś chcial wysłać bombe pocztą...
szalony pomysł...pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." - gadasz głupoty... , OBrian 9/12/06 01:44
takie paczki chodzą spokojnie z Polski do Niemiec, Austrii i Szwajcarii, poprostu nie wiem jaka jes sytuacja z Irlandią.
Proszę tylko i wyłącznie o odpowiedź osoby, które coś na ten temat wiedzą.ThinkPad R400 #! CrunchBang Linux -
Powered by Debian
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|