Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40597 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gracie jeszcze w CoD u baltha? , dawidy 9/12/06 02:36
Popykalbym jak dawniej, ale zagubilem gdzies adres i nawet nie wiem czy jeszcze ten serwer dziala.

102594

  1. ja to bym w et pograł , myszon 9/12/06 11:43
    ma ktoś gdzie postawić serwer?

  2. Tez bym... , Suwak 9/12/06 17:10
    Tez bym w sumie w ET zagral;) jak bedzie jakis serw to sie zgadamy.

  3. tez bym sobie , Arro 9/12/06 18:23
    popykal w cod-a ale krucho z czasem u mnie ostatnio no i mam tylko wersje kioskowa... ;) ale jakby serwerek sie jakis znalazl ciekawy to jestem w stanie zaopatrzyc sie w zwykla dla takiej rozrywki jak kiedys :)))

    "Don't take life too seriously. You'll
    never get out alive."

    1. ja tez , dFour 9/12/06 19:04
      odswiezylbym conieco ;]

    2. i ja bym chetnie zakupil dwojeczke , dawidy 9/12/06 19:26
      bo jedynke kupilem specjlanie dla serwera baltha :)

      102594

      1. jeeezuuuu.... , balth 9/12/06 21:06
        ..przerażacie mnie. ktoś jeszcze pamięta te zamierzchłe czasy? ;-)

        bye

        balth

        1. pewnie, ze pamietamy , dFour 9/12/06 21:22
          i chcemy powrotu!!! :D

        2. jezzuuu , XiSiO 9/12/06 21:57
          ale bym popykal u Ciebie na tej fajnej planszy w szwajcarskami miasteczku jak ona sie nazywala??? Amberville ???? czy jakos tak...

          "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz adeną" (C) XiSiO

        3. no nie zartuj , dawidy 10/12/06 00:30
          jak mozna zapomniec tyle zerwanych nocy!?
          Rozgrywki na tym serwerze mialy taki klimat, ze nigdy nigdzie czegos podobnego nie doswiadczylem, powaznie mowie. Bardzo dobrze sie tam czas spedzalo strzelajac do "swoich chlopakow". A jak wesolo bylo jak jacys nowi pytali co to za klan ten [TPC] i czy mozna sie zapisac :)))
          Balth, zrob zeby te czasy wrocily, na pewno codziennie po pracy (lub przed praca) bym zajrzal :)

          102594

          1. no to teraz czekam tylko na info na boardzie , dawidy 10/12/06 00:33
            i od razu lece po orginal COD2, do mediamarkt mam trzy kroki :)

            102594

  4. Też z chęcią pogram - , Normalny 10/12/06 14:58
    na razie gram na serwie neostrady. Nick: Ręce_Które_Leczą.. :)
    Też pamiętam czasy jak na serwie bywał Blim, Johny, Engels czy Karollo.

    "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
    kierującego." Konwencja Wiedeńska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL