Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40520 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Egzotyczna zdobycz wędkarza , Ramone 9/12/06 10:27
Nie jestem wędkarzem ale jako początkujący akwarysta szukałem czegoś na temat chorób ryb a przypadkowo znalazłem taką ciekawostkę:
http://www.fishing.pl/ryby/rekordy/pirania

Najciekawsze jest to, że chłopak ma teorię o całym stadzie piranii żyjącym w tym zbiorniku. Nie bardzo chce mi się w nią wierzyć ale:
-zbiornik to jakiś zrzut ciepłej wody, co prawda ze zdjęć widać, że to spore jeziorko i temperatura wody, szczególnie w zimie amazońskim rybkom nie powinna sprzyjać.
- ryba jest ponadprzeciętnie duża i wygląda na to, że jeziorku pożyła sobie trochę zanim trafiła tu z jakiegoś akwarium.

Hehe, widząc to co się dzieje ostatnio z pogodą niedługo trzeba się będzie poważniej zastanowić zanim zanurzy się w wodzie swoje spragnione chłodu ciałko.

punks not red

  1. było o tym jakiś czas temu w TV , mkulpa 9/12/06 11:28
    chyba w teleexpresie. Kiedyś jechałem blisko tego miejsca, tam woda nawet w zimie nie zamarza więc te rybki napewno sobie poradzą co widać dobrze po tym okazie ;)

    1. no bo to jest cieplutki zbiornik Elektrowni Rybnik :) , Kenny 9/12/06 11:35
      na dodatek regularnie zarybiany wiec ladne okazy sie tam chowaja :)

      .:Pozdrowienia:.

      1. no to trzeba jeszcze troche zarybyć , mkulpa 9/12/06 11:40
        pojechać do zoologicznego, kupić wiadro piranii i za 2 latka wybrać się na łowy z kiełbasą na haczyku :)

      2. No rybka niezwykle okazała , Ramone 9/12/06 12:44
        wydawało mi się, że pirania to góra z 10 cm.

        punks not red

  2. niestety , bagi_glogow 9/12/06 21:07
    jacys debile wypuszczaja rozne ryby oraz inne dziwolagi do wody :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL