Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40606 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy można upgade'ować Nero w wersji OEM? , doss 9/12/06 14:05
jak w temacie - czy jest taka mozliwość, by uaktualnic OEMową wersję NERO 6 (podstawowa wersja, którą najcześciej dostaje się wraz z nagrywarką - oczywiście bez NERO burning ROM).
Pojawił sie także u mnie problem niekompatybilności Nero Cover Designer - starsza wersja nie akceptuje plików utworzonych w NCD pochodzącego z ostatniego pakietu Nero 6.
  1. można , Master/Pentium 9/12/06 14:35
    ale tylko w obrębie rodziny. Czyli z 6 do maksymalnie 6.3.1.25, z Nero Reloaded do 6.6.1.4

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  2. gdzie można znaleźć legalny upgrade? , doss 9/12/06 14:55
    OK, ale czy Ahead supportuje taki upgrade OEMa do wersji 6.3.1.25?
    - chodzi o komputer firmowy. ja znalazłem tylko upgrade ale pełnych wersji.

    1. Można to zrobić online , Katoda Ltd 9/12/06 16:05
      W grupie programów "Ahead Nero" powinieneś mieć ikonkę "Nero Online Upgrade", która wyjaśni Ci wszystko. Upgrade do pełnej wersji 7 kosztuje € 47,99 (OUCH...). Na 100% ikonka na pulpicie pojawia się po instalacji uaktualnienia do wersji 6.6.1.4

    2. normalnie ... , Master/Pentium 9/12/06 20:44
      czyli ściągasz instalkę z ahead, instalujesz i spyta się czy uaktualnić. Wersja OEM od pudełkowej różni się tylko numerem licencji (serialem).

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  3. Upgrde czy update bo raz piszesz o tym, a raz o tym , Janusz 9/12/06 19:43
    Uaktualnienia z tego co mi sie wydaje dla wersji OEM też są dostępne (a przynajmniej kiedyś były). Teraz nie wiem bo zainwestowałem w wersję pudełkową i obecnie denerwują mnie tylko płatne upgrady przy zmianie głównego numer programu. Grrrr...

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL