Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40618 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[gry] czy CS Source pójdzie na takim sprzęcie? , Demo 9/12/06 14:40
P4 1.6
256 ramcu
gf 2 GTS

chodzi o normalną grę, bez detali...ale płynną, wiadomo ocb.

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. hmm , 0r8 9/12/06 14:44
    marnie widze.
    celek ~4GHz, 1GB ram i gf4ti "tak se" wystarcza do normalnej gry.

    a bez detali? nie wiem.

    w kazdym razie, to slaby sprzet do CS16, o sorsie bym zapomnial.

  2. nie ma mowy o wygodnej grze nawet w 640x480... , wikear 9/12/06 14:56
    zmien grafe na gf4 i dorzuc conajmniej 512 ramu i pograsz

    moje pierwsze spotkanie z CSS na desktopie mialo miejsce przy:
    athlon 2200xp
    512 ddr
    gf4ti

    wtedy 'dalo' sie grac

    1. eee , Xavier 9/12/06 15:29
      kumpel gra spokojnie na duronie 1200, gf4mx i 256 tylko trzeba powylaczac niektore rzeczy. A wyglada calkiem normalnie i rzadko przycina.

      "ja nie jestem agresywny - agresywność:
      jeden"

      1. inna sprawa , Xavier 9/12/06 15:31
        ze my gralismy po LAN'ie wiec na necie moze byc ciut gorzej

        "ja nie jestem agresywny - agresywność:
        jeden"

  3. hmm , dede 9/12/06 18:23
    1.6 powinien dac rade ale CSS nie wiem

    :Abit IC7-G : P4 2.8C : 1GB Hynix D43 :
    Herc9800Pro : 2*120
    Maxtor SATA : Plextor48x :

  4. a ja mam inne pytanie odnosnei cs:s , Synaj 9/12/06 20:41
    chcę sobie kupić samego cs'a sourc'a do grania w necie?, bo wszedzie jest tylko box za 80zl razem z day of defeat i half life 2, a ja nie chce tych gierek, chce tylko CS:S

    1. same csy , Meteor 10/12/06 17:46
      kosztuja niemal tyle samo.

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

    2. zainstaluj steam'a ze... , wikear 11/12/06 09:18
      steampowered.com i zobacz ceny, albo wejdz na ta strone i obadaj je najpierw

  5. hmmm... , Doczu 10/12/06 00:29
    ... trza by dorzucić ramu z 512 i myslę,, że na low detail powinno pójść.
    Ja grałem na Athlonie 1700+ 1 GB ram i R 9600 na mediom detail oraz wiekszości efektow ustawionych na srednie wartości.
    Generalnie po małym tunningu CSS powinno dac radę.

  6. do wiadomości, jestem po lanie , Demo 10/12/06 16:54
    na ww. sprzęcie chodziło elegancko, chociaż na min. detali (who cares?)

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL