Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70336 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-koszulki] ktos korzystal z uslug tego sklepu i moze cos powiedziec? , Nicholai 12/12/06 16:02
www.milicja.com.pl - mam zamiar tam zamowic koszulke z nadrukiem foto. ktos zamawial juz tam cos takiego? ogolnie jak wyglada jakosc ich nadrukow? moze ktos zna jakis lepszy sklep? jeszcze patrzylem na www.koszulki.com ale tam jest drozej i inna technika, nie wiem czy nie gorsza... help :P

Kursy tańca www.estilostudio.pl

  1. A jakis sklep ktos poleci... , Barts_706 12/12/06 21:47
    ...gdzie robia sitodruk wedlug podanego im wzoru? Na koszulkach porzadnej jakosci, nie na chinszczyznie?

    Bo jak widze te tony badziewia w sklepach, to wole miec wlasne rysunki na koszulce - bedzie ladniej.

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. z tego co pisza , Nicholai 13/12/06 09:34
      na milicja.com.pl to oni robia sitodruk, ale znowu jak wybralem wlasny nadruk z foto, to pisza o "technice zawiesinowej" cokolwiek to jest. wyslalem maila za pyt., ale zero odpowiedzi

      Kursy tańca www.estilostudio.pl

  2. common ludzie, nikt nie kupowal koszulki online? :P , Nicholai 13/12/06 16:55
    123

    Kursy tańca www.estilostudio.pl

    1. ja kupilem , Tummi 13/12/06 17:33
      2 sztuki "Fruit of the loom" biale. Praktycznie wszystkie nadruki na allegro sa (byly?) robione na tych koszulkach. Gramatura niby 160g/m. Niestety koszulki sa cieniutkie jak bibulka. Nigdy wiecej ich nie kupie, innym nie polecam.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. aha - , Tummi 13/12/06 17:34
        porzadne koszulki wg mnie do np. G-Unit czy Sean John - polecam :D

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

      2. przeciez koszulki tpc , waski 13/12/06 19:09
        byly na "Fruit of the loom" (czarne) a, szare na "Promo stars". Na zadna z nich nie narzekam... A gramatura nie zalezy tylko od producenta, ale takze od wybranego produktu pewnie

        SNAFU
        Situation Normal, All Fucked Up

        1. coz moge powiedziec... , Tummi 13/12/06 23:54
          ...NIESTETY MASZ RACJE :/ Mialem czarna koszulke TPC. Niezbyt dlugo. Krotko. Krociutenko :D

          Naprawde polecam chociaz dotknac koszulek G-Unit - zupelnie inna bajka :)

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

  3. no dobra , Nicholai 16/12/06 22:12
    zamowilem na koszulki.com. jak przyjda to zdam raport

    Kursy tańca www.estilostudio.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL