Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70201 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzebuje router Wi-Fi ADSL - co polecacie? , wikear 12/12/06 17:07
Szukalem na necie i znalazlem takie opcje:

MSI - http://www.ebuyer.com/UK/product/120645
D-Link - http://www.ebuyer.com/UK/product/114164

MSI jest ladny :D i tani, a D-Link ma jeszcze adapter do mojego PCta. Bardziej sklaniam sie w strone drogiego D-Link'a.

Nie bede kombinowal z softem na routerze (byly mi polecane linuksowe) wiec nie musi byc to jakis monster, zwykly routerek co pusci sygnal po domu.

Dzieki from a mountain za wszelka pomoc.

PS
Aha, czy nie taniej bedzie w Polsze?

  1. jezeli sie wybierasz ... , KML 12/12/06 18:19
    na swieta do PL to poszukaj cos na allegro

    mowiac LINUKSOWE masz na mysli LINKSYS - CISCO ???

    ja osobiscie polecam
    http://www.pcworld.co.uk/...5869&category_oid=

    a jezeli masz juz modem z wyjsciem RJ45 to kup sobie zestaw
    http://www.pcworld.co.uk/...2034&category_oid=

    i bedzie ladnie smigac

    1. nie.. , wikear 12/12/06 18:22
      sa niektore routery co daja mozliwosci konfiguracji spod linuksa, a ja sie na tym nie znam i znac sie nie chce, wiec jak mi ktos poleca router bo ma taka opcje to na mnie to wrazenia nie robi :D

      wiec chodzi mi o prosty router (moze byc na linuksie) bylebym nie musial w linuksa wchodzic. wole wszystko ustawiac via WWW

  2. Drayteg vigor , kobjac 13/12/06 02:08
    Niezły jest i ma voip

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL