Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 85197 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Laptop Hp compaq nx 7010 i zewnętrzny monitor LCD , Robak 14/12/06 08:12
Witam wszystkich. Problem jest następujący. Podłączam do powyższego laptopa monitor belinea 10 20 35W (panorama z 1680 na 1050) Karta w lapku to mobilny radeon 9200. Monitor podłączony jest przez analoga. System to Xp a stery mają numer 6.14.10.6422. Kliknięcie na powiększ pulpit systemu Windows do rozmiaru tego monitora powoduje, że drugi monitor się włącza (i mam ładnie rozciągnięty pulpit na dwa monitory). Problem w tym, że nie da się ustawić rozdiałki natywnej w tym zewnętrznym monitorem. Do instalowanie Control Panela umożliwiło uzyskanie clonowania ale w dalszym ciągu nie daje się uzyskać odpowiedniej rozdziałki. W CP dobrze wykrywa monitor ale pisze, że max rozdziałka to 1280 na 1024 (nie mam w ogóle do wyboru rozdziałek panoramicznych). Może macie jakieś większe doświadczenia z dwoma monitorami i podzielicie się jakimiś poradami, co można zrobić. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

  1. ja mam laptopa na karcie intela , Emios 14/12/06 09:20
    ustawiam sobie oddzielnie jaka chce miec rodziałke monitora

    lapik 1280x800
    monitor 1280x1024 ( to jest najwyzsza z mozliwych z listy, kwestia teraz czy dlatego ze jest 19" 4:3 podłaczone. Czy jak bede miał panorame to bede miał inne mozliwosci tego nie wiem) Wieczorkiem zrobie zrzut gdzie to ustawiam

    1. poczekam , Robak 14/12/06 09:33
      problem w tym, że w CP mam do wyboru większe rozdiałki niż 1280 na 1024 ale nie ma panoramicznych oraz mimo tego że mam na liście, nie ustawia ich system (wyżej jest na pisane że ta rozdziałka jest maksmalną).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL