Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92545 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kombinacja C + ALT - co się stało? , Maraboot 14/12/06 21:37
Przy pisaniu zauważyłem, że wciśnięcie kombinacji klawiszy c oraz ALT nie daje mi efektu w postaci litery c z kreską czyli ci (fonetycznie) we wszystkich programach. Pozostałe kombinacje ALT dają polskie znaki bez problemu, samo c jak widzicie też działa.
Co się stało?

  1. co się stało, stało sie , Emios 14/12/06 21:40
    archiwum -> litera ć

    1. jasne , Maraboot 14/12/06 21:44
      Ale jak mam to napisac, gdy nie mam tego c z kreską, czyli ci
      Jeśli wiesz, to powiedz jak to zrobic

  2. hmm , shavell 14/12/06 21:53
    skopiuj sobie ć od Emiosa ;) wyłącz hotkejsy w strowniku grafiki

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

    1. A nie ma mowy! kopiowac nielegalnie ? , Emios 14/12/06 21:54
      123

      1. no co Ty , shavell 14/12/06 22:14
        nawet gdy będzie tylko i wyłącznie na użytek własny

        Doświadczenie przychodzi z wiekiem
        tylko czasami jest to wieko od trumny...

        1. miałem płyty - tylko "miałem". Teraz czekam na sprawe, narazie tylko "czekam" , Emios 14/12/06 22:32
          Maraboot uzyje zgłaszam wszytsko

          Maraboot-uzywanie
          shavell-nielegalne doradzanie:)

          Nie bedzie...nie bedzie niczego :))

      2. Spoko, "ć" jest objęte GPL;) , Rhobaak 14/12/06 22:16
        ...

        Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
        G-forc 460 gietex,barakudy
        Children of Neostrada Association MVP

  3. niestety , Maraboot 15/12/06 23:31
    wyłączenie hotkeys w sterownikach (Catalysty) nic nie pomogło

    1. start->uruchom->msconfig->zakładka autostart->bez nazwy odfajkowac , Emios 16/12/06 09:24
      restart kompa i

      ććććććććććć

  4. nic to nie daje , Maraboot 16/12/06 14:50
    przy okazji wyświetla się komunikat o konieczności posiadania uprawnień administratora (których nie ustawiłem przy instalacji WinXP) - pomimo odfajkowania tej opcji i restartu dalej nie mogę uzyska c z kreską

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL