Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98387 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Utracone hasło w WINXP , Seba000 16/12/06 16:35
Hej mam taki problemik, moja 11-letnia kuzynka bawiła się laptopem i ustawiła hasło na logowanie teraz nie pamięta jakie.....
Próbowałem tego programu http://www.chip.pl/...hiwum/n/articlear_89899.html
ale niestety nie da się ani zmienić hasła ani go usunąć.Tzn program twierdzi że je zmienił lub skasował(hasło) ale przy logowaniu nic to nie daje dalej komputer jest chroniony hasłem
Czy są jakieś inne możliwości skasowania lub odzyskania hasła?

Nokia 3110>3210>3310>8110
>6210>6310>6270>SE T610>5500sport
>n70>n73>e51>n79>SE Xperia ARC S>I 4S

  1. Nie wiem czy to o to chodzi , J@rek 16/12/06 16:46
    Nigdy nie korzystałem z takiej funkcji nie mam pojęcia czy to w ogóle to... ale na screenie widać coś takiego
    Edit windows login passwords even on NTFS disks
    http://www.sysresccd.org/...resccd-002-640x480.png

    A dostępne jest tutaj. SystemRescueCd
    http://sysresccd.org/

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. a bo w tym chipie to pisza bzdety , elliot_pl 16/12/06 17:23
    jesli robiles wg tego co oni pisali, a nie wedlug tego co czytales na ekranie to zawinilo to:

    "Step FOUR: Writing back changes
    About to write file(s) back! Do it? [n]: y

    powinniśmy odpowiedzieć, czy chcemy zmienić hasło. Jeżeli tak, to po prostu wciskamy [Enter]. Rozpoczyna się zapisywanie danych."

    MUSISZ napisac "y" i dopiero wcisnac enter, w przeciwnym razie nie zmini ci tego hasla. Sprobuj ponownie z ta mala zmiana.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. no akurat , Seba000 16/12/06 17:26
      w tym miejscu sie kapnołem że jest bład i dawałem Y
      Niestety nie dawało to żadnego efektu...

      Nokia 3110>3210>3310>8110
      >6210>6310>6270>SE T610>5500sport
      >n70>n73>e51>n79>SE Xperia ARC S>I 4S

      1. shit , elliot_pl 16/12/06 17:41
        to nie wiem... U mnie zawsze dawal rade.

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. A mnie dzisiaj się udało... , cVas 16/12/06 17:55
    ... skasować hasło w trybie awaryjnym z konta administrator`a.
    Tyle, że były trzy konta, z czego dwa z hasłami.

    Cóż człowiek,
    nawet światło się załamuje.

  4. Ja uzywam w takich przypadkach UTIL CD 8cm , MARC 16/12/06 18:12
    Mozna to znalesc na eMule i zawiera w sobie ERD Commandera, ktory odpala swoja wersje XP, a w niej jest dostepny program do zmiany hasla administratora

  5. hirens , shavell 16/12/06 21:04
    a tam:
    Active Password Changer
    Offline NT/2K/XP Password Changer
    NTPWD
    ATAPWD 1.2

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  6. logowanie->ALT+CTRL+DEL->ALT+CTRL+DEL->nazwa uztytkownika: Administrator , Emios 17/12/06 10:10
    i ENTER

    Jesli podczas instalacji nie było okreslane hasło to sie zalogujesz

    1. Chyba że jakaś sprytna , McIsland 17/12/06 13:36
      bestia, przy instalacji profilaktycznie założyła hasło na konto administratora

      GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL