Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rarek 20:04
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46

 Dzisiaj przeczytano
 103660 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Strasznie wysoki ping :/ , robinn1 17/12/06 15:04
Witam, Podczas grania w cs'a mam niesaomiwicie wysoki ping, dosiega on nawet do 500 ... . Komp jest czysty... Co mam robić?

@skate - dla ułomnych deska

  1. jakie lacze? , waski 17/12/06 15:10
    Wykupujesz sam lacze, wspoldzielisz jakies?
    Pingi na inne serwery sa ok? Moze wystarczy zmienic serwer cs'a?

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

  2. 5122 , robinn1 17/12/06 16:28
    pingi sa takie same lacze 512 kablowka bez limitow

    @skate - dla ułomnych deska

    1. czyli , waski 17/12/06 16:44
      Masz lacze na jednego kompa, predkosc max 512kb/s, pingi na wszystkie serwery sa dlugie... Zglos do operatora imho.

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

  3. Jaki ruter zakupic? , robinn1 17/12/06 17:59
    Witam . Chciałbym podłączyc 3 komputery. Sytuacja przedstawia sie nastepująco : chce miec w 3 pokojach komputer + internet. Tak jak by liczyc będzie to mialo z 20 metrow... i niewiem co dać czy ruter bezprzewodowy lub przewodowy. Jestem zielony w takich sprawach więc prosze o pomoc .
    Czy coś mam jsezzce kupic oprocz rutera?

    @skate - dla ułomnych deska

    1. mowisz, ze net masz przez kablowke , zeb 17/12/06 18:47
      nie wiem jak to wyglada przez kablowke, ale pewnie wtykasz kabelek do kompa do gniazdka lan i tak masz net - zgaduje, ze tak jest, ale tak chyba powinnobyc. Wiec jesli tak jest to nie potrzebujesz modemu. Potrzebny Ci zwykly router. Wydaje mi sie, ze bezprzewodowo bedzie najlepiej - odpada platanina kabli. Mam w domu linksys WRT54GC - prosty, maly i dziala super. Jedyna jego wada jest to, ze nie mozna nim okreslonych zasobow lacza do poszczegolnych kompow - kazdy bierze tyle ile wyciagnie.

      Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL