Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112748 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Szklarska Poręba (niekoniecznie)- poleccie jakis pensjonat , laciak88 18/12/06 21:32
Dostalem zadanie bojowe od rodzicow - znalezc im dobry pensjonat w Szklarskiej. Chca sobie jechac na swieta/w okolicy swiat na kilka dni w gory - padlo na Szklarska Porębę (chcociaz sa otwarci na propozycje, byle nie za daleko od Nysy). Wymagan jakichs specjalnych nie maja - ma byc ladnie, przyjemnie i nie za drogo - czyli standard. Moze byc jakas agroturystyka rowniez :). Jestescie w stanie polecic moim rodzicom cos sprawdzonego?? Z gory dziekuje!!

"To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
life's problems."

  1. hehheeh mają rodzice poczucie humoru , Doczu 18/12/06 22:09
    tydzień przed Świętami chcą znaleźć miejscówkę w tamtym rejonie ??? Bedzie ciężko :-( A już na pewno nie tanio, bo takie kwatery są już zajęte od 3 miesięcy.
    Najlepiej jechać "na żywioł" i na miejscu na pewno coś znajdą

    1. ja to bym mogl tak zrobic , laciak88 18/12/06 22:15
      ale niestety moi rodzice wyznaja zasade - przezorny zawsze ubezpieczony. nie musi byc koniecznie w Szklarskiej

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

      1. no coż - zatem... , Doczu 19/12/06 06:09
        ... pozostaje im liczyć na to że ktoś w ostatniej chwili zrezygnuje

  2. hmm , LooKAS 18/12/06 22:55
    korzystalem z Romantiki, nazwa z dupy, ale pensjonat milutki. Dobre zarcie (i duzo :) ). 50zl osobodoba jakies 2 lata temu :)

  3. 'Koala" , mirkrup 19/12/06 10:18
    w Karpaczu

  4. Jutrzenka V , cropa 19/12/06 10:31
    bylem tam w podstawowce jakies 15 lat temu. Do dzis mi sie sni, jak nie wezme tabletek

  5. hmm , macol 19/12/06 11:39
    z ta lokalizacja kojarzy mi sie tylko to
    http://turystyka.bluesky.pl/...fer=21&op=promo

    bo wprowadzalem ta promocje. Bylo duzo wolnych miejsc bo wycofala sie jakas spora grupa ale nie dam glowy ze jeszce sa. Dzwon na infolinie to sie dowiesz :)

    ja chce 100% jasne tpc

  6. Ja byłem w Agnieszce rok temu , angicom 19/12/06 13:15
    super ale watpie czy beda wolne miejsca bo jak dzwonilem w pazdzierniku to mowili ze to ostatnie.Pensjonat super,blisko małego oświatlonego stoku do pośmigaania na desce.

    http://angicom.pl

    1. a co na to Agnieszka? , Kenny 19/12/06 13:17
      666

      .:Pozdrowienia:.

      1. Agnieszka... , Doczu 19/12/06 14:29
        ... już dawno tutaj nie mieszka :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL