Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 450 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

>> Jak dziala Wam dzis "Dialog" DSL? , tytan 19/12/06 19:19
Hej!

Pytanie do posiadaczy lacz by Dialog. Stabilnie chodzi Wam internet? Pytam, gdyz u mnie co rusz sie rozlacza - w regularnych odstepach czasowych.

Pytanie czy wina lezy po mojej stronie czy OPa?


dzieki za odpowiedzi/pomoc.


Piotr

--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..."

  1. ['] , Kriomag 19/12/06 19:31
    kurcze, raz dzisiaj zauwazylem (na szczescie tylko raz), z tydzien temu to caly lykend mialem kij :/ nawet sobie pograc online nie moglem bo co chwila (tez regularne odstępy czasu, co kilka minut) mnie rozlaczalo... Na początku myslalem, ze to router nawala ale na ich modemie bylo tak samo. Miejmy nadzieje, ze szybko naprawia to co powoduje takie kwiatki.

    1. czyli to samo , tytan 19/12/06 19:32
      mnie rozlacza regularnie co kwadrans:|

      pomaga wlaczenie/wylaczenie modemu i zresetowanie polaczenia w windzie.

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

      1. ['] , Kriomag 19/12/06 20:52
        ja mialem co 5 minut... czasem co 15 też

  2. mi tez szwankuje... , tecep 19/12/06 21:09
    dobrze ze nie tylko mi;)Juz sie balem ze modem nawala:)

    taaaaaaaaa.....

    1. tez sie tego obawialem...:| , tytan 19/12/06 22:33
      ale skoro mamy te same objawy to prawdopodobienstwo ze jest to wina sprzetu po naszej stronie bardzo maleje...

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

      1. ['] , Kriomag 20/12/06 07:18
        przez chwilkę myślałem, ze to taki ich sposób na przypomnienie, ze trzeba rachunek zapłacić ;)

  3. u mnie , NWN 19/12/06 22:21
    te sam objawy z nasileniem w ostatni weekend, a ogolnie od jakis 10 dni wstecz cos sie zaczelo psuc...

  4. żadnych złych objawów , J@rek 20/12/06 09:55
    pewnie jakaś lokalna awaria.

    dialog dsl3. niedaleko zielonej góry.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL