Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42665 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[info] Dla maniaków ASOT-ów ;] , turzol 21/12/06 20:24
Właśnie przed chwilą zaczal się ASOT280 i podsumowanie całorocznej sceny trance w postaci top20

http://dfx.at:6232/

klik: listen

Polecam :)

trance addicted
:B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  1. Co to ASOT? , Ament 21/12/06 20:28
    bum cyk cyk czy umta umta? ;-)

    I
    -AMENT-
    I

  2. trance , Piratez 21/12/06 20:38
    ale niektorzy nie potrafia tego zrozumiec:)

    zreszta ten rok byl kiepski...

  3. e tam , MatiZ 21/12/06 20:44
    dobry asot nie jest zuy :) po za tym dopiero te kawalki 5-6 wkrecily mnie w asota :P

    Meet me after midnight #Farcry

  4. no ja dopiero zaczelem sluchac , Piratez 21/12/06 20:45
    zobaczymy jak dalej i ocenie

    ale ogolnie rok byl kiepski
    tak jak dwa poprzednie:)

  5. tak jak sadzilem , Piratez 21/12/06 23:49
    nuda do potegi
    poprostu mozna zasnac

  6. dobre utwory byly , MatiZ 22/12/06 00:04
    tylko ten tune of the year lol :>

    Meet me after midnight #Farcry

  7. fake trance, de trance, eurotrance , john565 22/12/06 00:33
    tak przynajmniej ishkur to klasyfikuje, są oczywista rodzynki, ale w większości to nuda do potęgi entej, przynajmniej jak dla mnie.

    ani to chillout ani trance, takie niewiadomo co

    f*ck

  8. Good one , turzol 22/12/06 07:05
    Obecność niektórych kawałków mnie zaskoczyła bo nie trawie np. Control Freak :/ Wiadomo jednak, że top20 ustalali słuchacze głosując na poszczególne kawałki.
    Mi zabrakło Lifta (Sean Tyas), który grany był w każdym zeszłorocznym secie a tu go zabrakło :(
    Niektóre odpowiedzi w tym wątku pozostawie bez komentarza :/

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  9. Pytando mam... , Pron! 22/12/06 08:15
    Jest jeszcze cos takiego jak Radio One Essential Mix with Pete Thong (pytong? :) ) czy jakoś tak.
    Czy ma ktoś seta gdzie grał Dave Seaman? Mam ten kawałek ale w daremnej jakości .rm, może macie coś lepszego?

    Slalom alejkom!

  10. trzymajcie , Piratez 22/12/06 10:33
    jak dla mnie tune of tha year
    http://rapidshare.com/...d_-_Sunhump_2006.mp3.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL