Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 3009 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znacie ten serial '4400', który Jedynka puszcza w styczniu? , Abisai 27/12/06 19:39
http://www.tv.com/...summary.html?tag=tabs;summary
Wygląda interesująco dla fanów X-Files takich jak ja... :)

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. dla fanów tak , J@rek 27/12/06 19:43
    ...

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. wszystkie odcinki już dawno widziałem... , Kriomag 27/12/06 20:41
    i serial mi się zajebiście podoba :D ale wersję tv oleję bo nie znoszę lektorów :(

    1. a gdyby nie bylo lektora to bys nie olal? , Luke Jadi 28/12/06 12:25
      przeciez i tak juz widziales. zreszta pewnie masz na plytach wiec nie rozumieim tej wypowiedzi do konca. A moze to tylko takie chwalenie sie ze ja juz widzialem wszystkie? :P

      pozdrawiam

      ----------------------------------------
      www.lukaszjatczak.pl

      1. no dobra, przyznaję się ;) , Kriomag 28/12/06 12:32
        chcialem sie pochwalic, ze juz dawno widzialem oraz, ze nie trawię filmów z lektorem :)

  3. obejrzałem dotychczas dwa sezony , Jaskier 28/12/06 10:30
    i oceniam go gdzieś 7/10.
    Przypomina mi chwilami Heroes :-)

  4. to jest , Druzil 28/12/06 11:42
    dokladnie to samo co x-files, czyli mozesz obejrzec 4400 odcinkow i nadal nic nie wiesz ponadto co juz sie dowiedziales z pierwszego odcinka.

    1. dokładnie , myszon 28/12/06 12:27
      znudził mi się po 1szym sezonie.

  5. Juz dawno obejrzane , MARC 28/12/06 12:15
    I bardzo mi sie podobal.

  6. Obejrzane.. , Rand 28/12/06 21:13
    I dalej nic sie nie zaczelo dziac. Nuda... Polecam Dexter'a :)

    Faster, faster! We're heading
    towards total disaster!

    1. tylko, ze... , Tummi 29/12/06 17:06
      ...Dexter sie skonczyl :/ ALE ZA TO JAK!!!!! "Best season finale" jak dla mnie :)

      Jak dobrze pojdzie, to na jesieni 2007 zobaczymy kolejne odcinki Dextera... dlugo trzeba czekac :(

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. i jak tu się nie zgodzić? :D , Kriomag 29/12/06 17:31
        zakonczenie PIERWSZA KLASA, byłem totalnie zadowolony! :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL