Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8053 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Glosniki do auta , spidi 28/12/06 11:40
Witam serdecznie chcialem smienic glosniki w vw golfie 3 w drzwiach lecz nie bardzo sie na tym sprzecie znam. Bylem wczoraj w MM i widzialem jakies Clariony za 130 zł lecz nie wiem czy beda ladnie graly ogolnie tak jak pisalem nie znam sie. Na ten sprzet chce przeznaczyc jakies 200 zł moze byc + 50 zł . Glosniki bede podlaczone do PIONEER DEH 6800 Czekam na sugestie. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

  1. jaka średnica głośników ? Jaki system ?? , fiskomp 28/12/06 12:23
    Ja polecam http://www.bartex-caraudio.com.pl/...?cPath=24_64.

    Do wyboru do koloru, ta firma ma bardzo dobre notowania u użytkowników, jak masz możliwość, to system z osobnym gwizdkiem, ale i współosiowe są ok.

    Ja w swojej Toyce zamontowałem "podróbę" Helix'a 16cm współosiowe, dałem za nie 90 zeta i grają całkiem przyjemnie, porównywałem z Helix'ami 6 MKII.

    Broń Boże nie polecam Allegrowych chińskich szajsów, chociaż jak mówią, wszystko zależy od "ucha" :)

    A przy okazji jak masz wytłumione drzwi (czy w ogóle).
    Nie sugeruj się basami w sklepie, bo po zamontowaniu zacznie ci grać samochód, a wtedy będziesz przyłamany.

    Naprawdę dobry efekcik byłby przy takiej konfiguracji (dwa głośniki w drzwiach, dwa tweeterki i wzmacniaczek z subem w bagażniczku).

    pozdrawiam,

    1. spidi a po co ci "delfinki" ?? ;) , fiskomp 28/12/06 12:28
      Oj bajerki i marka, heheheh.

      A radio średnio dobre. ;)

      pozdroofki,

    2. a co myslisz o tym ?? , spidi 29/12/06 11:14
      http://www.allegro.pl/...s_zwrotnice_tweetery.html

      http://www.allegro.pl/...0w_rms_wysylkagratis.html

      1. spidi odezwij się na gadulca ;) , fiskomp 29/12/06 20:20
        Obydwa zestawy są dobre, ale jest małe ale .....
        Czy ci to radyjko napędzi te 100W :) Firmowe głośniki naprawdę dysponują takimi mocami, a ten delfin za mocny nie jest, głośniki nie rozwiną skrzydeł, tu już wzmak byłby potrzebny.

        Poza tym jak pisałem, jak grzebiesz, to wytłum drzwi, lub chociaż uszczelnij otwory bo naprawdę sam się zdziwiłem, jak pięknie drzwi grają po wymianie głośników z pierdziawek na coś mocniejszego.

        pozdroofki,

        1. kupilem to , spidi 30/12/06 01:04
          http://www.allegro.pl/...arowany_wys_0zl_fvat.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL