Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:26
 » Martens 02:19
 » abes99 01:02
 » elliot_pl 01:00
 » metacom 00:51
 » piszczyk 00:40
 » Soulburne 00:26
 » wrrr 00:02
 » rainy 23:59
 » ReeX 23:48
 » resmedia 23:40
 » Emios 23:39
 » Wedrowiec 23:28
 » Sebek 23:26
 » pwil2 23:25
 » emigrus 23:23
 » myszon 23:22
 » dugi 23:15
 » Druzil 22:58
 » Brauni 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 5481 postów,
 wczoraj 42939

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki powinien być poziom wody w nowoczesnej pralce? , Slak 5/02/07 17:51
Zakupiłem pralkę i w praniu nabrała wody tyle,
że jej poziom nie sięga nawet dolnej krawędzi szkła drzwi.
To jest normalne?
Świętej pamięci Wiatka brała na ok 1/4 wysokości szkła drzwi.

Świat należy do odważnych, a nie do
młodych, zdrowych i bogatych.

  1. pierze dobrze? , Kriomag 5/02/07 17:54
    to co się przejmujesz? :) pewnie jakas funkcja oszczedzania wody i tyle.

    1. :) to jest jej pierwsze pranie ... , Slak 5/02/07 18:26
      Więc nie wiem czy to dobrze, że tak mało wody.
      Poza tym jeszcze nie skończyła...

      Świat należy do odważnych, a nie do
      młodych, zdrowych i bogatych.

  2. woda , NEXT 5/02/07 18:12
    dokładnie, u mnie jest przycisk ustalający czy mam zapakowaną pralkę na max czy do połowy i w zależności od jego położenia jest więcej lub mniej wody. A poza tym jak się kiedyś zepsuła to dowiedziałem się od fachowca że jest tam jakiś czujnik podciśnieniowy który ustala poziom wody.

  3. spokojnie wszystko jest ok , Magnus 5/02/07 18:35
    poszukaj w achiwum mojego posta o Amice.
    Pytanie było identyczne - konkluzja: tak jest w nowoczesnych pralkach i to im wystarcza do dobrego prania.

    1. ale zazwyczaj , burz 6/02/07 00:49
      juz nie starcza do porzadnego wyplukania

      ___

  4. hmm ja mam podobnie , Carmamir 5/02/07 23:25
    praktycznie poziom wody ledwo widać, w pierwszym momencie myślałem że będzie brać tylko z proszkiem bez wody ;)

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL