 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 33144 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
vista home.. a stary komp.. , McGen 8/02/07 14:55 witam, jak to jest z vista home etc.. innymi dystrubucjami, czy jesli nabywam ver. OEM to musze instalowac to na nowego kompa, czy moge zaladowac go na stary w/w..:::McGen GG: 82095:::.. - na dowolny , XiSiO 8/02/07 16:01
tylko ze jak potem chcesz zmienic plyte masz problem z aktywacja i musisz zalatwic sobie papierek z serwisu ze wymieniona na gwarnacji plyta."Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|