Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41217 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] budowlanka czym polaczyc panele z kafelkami , Banan 9/02/07 00:16
musze w jednym pomieszczeniu polaczyc panale podlogowe z kafelkami. wszystko byloby gdyby to byla prosta linia, a ma to byc taki S. nie wiecie co mozna dac pomiedzy? sa jakies gotowce, jakies listwy ktore mozna wyginac? zeby to bylo estetyczne. czlowiek nie zna wszystkich technologii i produktow. a moze macie jakies inne, dziwne pomysly?
bardzo prosze o pomoc, bo MUSZE cos takiego zrboic a chcialbym zeby chalupka ladnie wygladala :)

a znacie moze jakies DOBRE forum o budowlance warte polecienia? gdzie mozna zadawac tego typu pytania?

  1. wejdź tu , siaraps 9/02/07 00:24
    http://www.muratordom.pl/murator.html

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

  2. nie wiem jak sie nazywa , Ranx 9/02/07 00:26
    ale po drodze do pracy mam sklep gdzie koles sie specjalizuje w takich listwach.
    ma do laczenia wszystkiego a co najwazniejsze sa te liswty giete. mozna samemu ale i pod wzor.
    powyzsze info da tylko nadzieje (moge sprawdzic dopiero w poniedzialek :/) i kierunek szukania: sa sklepy z listwami i wykonczeniowka co to sprzedaja.
    aha. poznan

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. Voila! , Dexter 9/02/07 07:04
    http://www.arbiton.com/strony/1/i/138.php

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  4. czy chodzi o cos takiego? , ThY 9/02/07 07:28
    http://images20.fotosik.pl/...f9c68b62e0483med.jpg

    jesli tak, to moge Ci napisac co i jak ;-)

  5. witam , piotrszach 9/02/07 08:13
    Jesli szczelina nie jest zbyt duza, to polecam listwy mosiezne. Pieknie wygladaja i nie ma najmniejszego problemy z wyginaniem. Ma tez te zalete, ze w przeciwienstwie do wielu innych listw, nie jest poryta zadna powlaka, ktora ulega wycieraniu (czesto sie spotyka listwy aluminiowe, ktore sa malowane, albo pokrywane okleinami).

  6. mam, znalazlem! , Banan 9/02/07 20:36
    wyglada dokladnie tak jak pokazal ThY.
    udalo mi sie to znalezc w komforcie (kto by pomyslal ze listwe do paneli i kafelek znajde w sklepie z wykladzinami:)
    ale do rzeczy... jes taki profil, ma szerokosc okolo 15mm, wysokosc z 10-12mm (nie wiem dokladnie bo jeszcze nie kupilem). mozna to wyginac i najlepsze ze naprawde slicznie sie to uklada- jedno opakowanie bylo otwarte to sprawdzilem :D naprawde jestem pod wrazeniem dzisiejszej techniki... aa tylko cena troche spora- za odcinek 1,5 czy 2 metry 75 zlociszy. ale wazne ze jest.

    1. hmm , ThY 12/02/07 10:52
      75zł to doskonała cena, jesli oczywiscie mowimy o listwie z litego mosiadzu, a nie o aluminiowej, powleczonej ścieralnym złotkiem... :)

      ps. fakt, listwe mozna idealnie modelowac, ten zawijas jak na foto wyzej udalo mi sie zrobic w ok kwardans.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL