Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16

 Dzisiaj przeczytano
 48578 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[lama]linux i win xp na jednym kompie a torrenty , blimek 9/02/07 16:53
linux to mandriva 2007 a XP to xp profesional

Jutro zamierzam zainstalować sobie w/w Linuxa, co prawda w linuksie jestem totalnym lamą ale chce się go nauczyć, 2-3 lata temu mialem przez chwile na kompie mandrive i wiem ze linux potrzebuje innego systemu systemu pilków niż NTFS (przynajmniej kiedyś tak było). jedną z wazniejszych dla mnie rzeczy jest ściaganie torentów :) w zwiazku z powyższym mam pytanie

Czy istnieje mozliwość aby na jednej z partycji umieścić folder dowland w którym zapisywały by się sciagane pliki zarówno sciagane pod xp jak i pod linuxem ?

wg mnie mialo by to wygladac nastepujaco
wchodze w xp pracuje jakis czas w tel chodzi caly czas klient torenta przeląnczam sie na linuxa odpalm klinta torenta i te same pliki sciagają mi sie od tego momentów w którym zakonczyłem sciaganie pod XP

Wydaje mi sie to raczej nie mozliwe ,ale jednak chcialbym sie upewnić
Pozdro

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. możliwe , Seadog 9/02/07 17:01
    potrzebujesz partycji FAT32, na której będziesz zapisywał zarówno pliki (Download w kliencie torrenta w WIn i w Linuxie), jak i pliki .torrent - po przełaczeniu się na drugi system będziesz musiał wczytać w kliencie torrenta te pliki, aby dodać je do kolejki. I tyle.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. dzieki wielkie pozdrawiam , blimek 9/02/07 17:13
      123456

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    2. teraz już nie musi to być fat , kicior 9/02/07 17:29
      http://www.ntfs-3g.org/

      1. Z tego co wiem, obsluga NTFS pod Linuksem jeszcze nieco kuleje... , Barts_706 9/02/07 17:39
        ...przy zapisie niekiedy bywaja walki i istniej szansa uszkodzenia partycji.

        Zeby miec pewnosc, ze nie bedzie problemow, ja uzylbym FAT32, jako rzecze MorskiPies.

        _______________________________

        http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL