Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64342 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IP z puli 83.x.x.x - czy dalej sa 'gorsze'? , MayheM 12/02/07 10:59
otoz znow syf mnie dosiega, w postaci zmiany przez operatora internetowego puli adresow IP z pieknego 195.x.x.x na 83.x.x.x
Czy te adresy dalej sa gdzies blokowane, czy to juz przeszlosc i nie musze sie absolutnie niczym martwic?

  1. mam takie ip , Pietka 12/02/07 11:00
    torrenty, emule, gry online, www - 0 probelmów

  2. jesli myslisz o poczcie to sprawdz tu , ksiaze 12/02/07 11:12
    http://www.dnsstuff.com/

  3. a w ogóle kiedyś były problemy? , Kriomag 12/02/07 14:19
    mialem kilka lat neostradę z taką pulą i zero problemów więc wątpię aby jakieś były dzisiaj :)

    1. były, były: , j23 12/02/07 15:16
      i nadal mogą być, jak admini nie rekonfigurowali routerów lub nie wczytywali do nich nowszego firmware, a mieli zapisaną taką pulę jako nieprzydzielone/prywatne. Jak byłem neostradowcem, to pamiętam, że nawet się nie wczytywała tak popularna strona jak http://winoscentral.com/ mimo moich maili do ich admina. Musiałem się łączyć przez proxy tpsa.

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

      1. mnie jakos ominely te problemy :) , Kriomag 12/02/07 16:08
        bo wystarczylo mi, ze dziala twojepc.pl :)

  4. nie wiele się zmieniło.. , XCLONE 12/02/07 15:55
    niektóre serwery zaakceptowały naszą pulę DSL.. większośc jednak starszych RBL-i nie.. np. rosyjskie serwery kompletnie nie trawią naszej poczty w tych IP.. pisałem kilka razy - przyjmowałem postawy od dupo-właza, po ekstremalnego bluzgosypa.. bez efektu.. aż zacząłem się zastanawiać, czy może po angielsku ichni admin nie potrafi.. :P podobnie miałem z kilkoma serwerami z francji i niemiec, ale tutaj obyło się bez ceregieli - jeden mail proszący o aktualizację/rekonfigurację wpisów w anty-spamach i było ok..

    poza tymi problemami reszta działa OK.. (w miarę)

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

  5. nie sa gorsze , kubazzz 12/02/07 16:34
    83 to juz jest gigantyczna pula. tzn czasem blokuja 83 ale to juz jest nowe pokolenie banow tak jakby.

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL