Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69966 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do kogo po tusze do Canona ? Do Izy ? , petrumi 13/02/07 18:17
Pamiętam, że zawsze kogoś polecacie. Czy mam uderzać do Izy?
Canon i865

  1. się podłącze do wątku... , krismel 13/02/07 19:16
    a od kogo bierzecie tusze do uzupełniania do HP? - jakieś "markowe" typu activejet itp. czy jakieś w butlach z allegro???

    AMD AM2 Athlon64X25600+, MSI K9N SLI,
    HD4850, 2048DDR2,

  2. oczywiście, że do Izy , Venom79 13/02/07 19:40
    kobiety mają pierszeństwo ;)

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. prośba... , DYD-Admin 13/02/07 19:58
      ...zmień wpis w stopce, bo reklama sklepu w tym miejscu jest zabroniona

      -- DYD

      1. odpal , ENGELS 13/02/07 20:09
        działkę dydowi to może się zgodzi

        Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

      2. może być? , Venom79 13/02/07 20:31
        ???

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

        1. no dobra... , DYD-Admin 13/02/07 20:59
          ... ;-)

          -- DYD

        2. Co z serwerem ftp? , DeathClaw 13/02/07 22:32
          Wiesz jakim, wiesz po co:)

          1. ftpki , Venom79 14/02/07 19:38
            upadły

            nie chce mi się stawiać nowych, ale jeśli jest zainteresowanie, to popytam, może uda się coś odpalić
            jakby coś się udało zdziałać, to dam znać na NOLu

            ps. dzięki za pamięć

            Lewy pas to nie kółko różańcowe.

        3. Hmm... , DJopek 14/02/07 13:01
          Wrzuć na www podstronę o_mnie.html i wrzuć linka do podpisu hłe hłe ;-)

    2. Och, ach, to ten sklep, w którym obsługa jest tak miła, no miło mi... , bwana 14/02/07 15:56
      mam nadzieję, że za żadnym z dwóch ostatnich razów nie obsługiwał mnie Venom, bo jeśli tak to normalnie rozpacz w kratę... ha! Sprawdziłem, mailowo i owszem, chyba obsługiwał, ale tu było wszystko cacy. Gorzej było "na sklepie". Nawiasem, świat jest mały, oj, mały...

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. wiesz , Venom79 14/02/07 19:41
        ja się (prawie) zawsze staram dobrze obsługiwać klientów
        ale handlowców jest kilku i można różnie trafić

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL