Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 77181 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

serwer terminali na w2k pro lub xp pro, da sie? , masza 14/02/07 12:30
czy da sie zrobic cos takeigo, a moze jest jakas specjalna wersja VNC chcoiazby, ktora umowliwialaby podlaczanie sie do pulpitu zdalnego, ale zeby uzytkownik ktory aktualnie pracuje na serwerze nei widzial, co osoba zdalnei podlaczona robi...

w skrocie:

1. Podpinam sie zdalnie do jakeigos kompa i sobei zna nim cos grzebie
2. Osoba ktora siedzi przy tym kompie, nie widzi wogole tego, ze ja jestem do neigo podlaczony i sobei na nim cos robie (np. odpalam jakis programik i w nim grzebie).

W win2k server da sie to zrobic bez problemu poprzez usługi terminalowe.

Zaznaczam nei chdozi mi tutaj o zdalne sterowanie w stylu "zdalny pulpit" "vnc" czy "remote control"...

Pozdrowionka !!!

  1. W WinXP Pro SP2 też się da , ligand17 14/02/07 12:44
    można pracować równocześnie na peryferiach, a inny użytkownik może w tym czasie pracować zdalnie. Zdaje się, że do zezwolenie na większą liczbę połączeń trzeba było coś dopisać w rejestrze.

  2. zapoznaj sie z tym: , belzee 14/02/07 13:42
    http://sig9.com/articles/concurrent-remote-desktop

    1. a win 2000 pro?? , masza 14/02/07 13:46
      bo na ttym by mi najbardziej zalezalo...

      Pozdrowionka !!!

    2. ... , belzee 14/02/07 13:52
      nie mam win2k wiec i sprawdzic nie moge. byc moze podziala, choc szanse raczej niewielkie. potestuj, tylko nie zapomnij o kopiach zapasowych plikow ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL