Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92521 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[do capri] w sprawie fast-path w ADSL Dialog , J@rek 15/02/07 15:05
Zapytałem o fast path... którego wg Ciebie nie można mieć w Dialogu... otrzymałem odpowiedź

"W odpowiedzi na kolejne pytanie - odnośnie trybu Fast-Path, to sprawę
przełączenia z trybu Interleaved przekazaliśmy naszym administratorom. W
przeciągu kilku dni poinformujemy o wyniku załatwienia sprawy. Pragniemy
jednak poinformować, że wspomniany tryb Fast Path co prawda zmniejsza czas
komunikacji z naszymi serwerami, ale sygnał przesyłany tą drogą nie jest tak
stabilny jak w trybie Interleaved. Jednakże oczywiście sprawdzimy mozliwości
zmiany takiego trybu w pańskiej lokalizacji."

IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9

  1. gratuluje , capri 15/02/07 15:42
    ;-)

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

    1. To już nie jesteś , J@rek 15/02/07 15:43
      pewny tego, że nie można?

      Kolejny raz okazuje się, że pracownik Dialogu nie musi wiedzieć wszystkiego co dzieje się w firmie.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. nie spinaj sie tak , capri 15/02/07 18:07
        bo Ci zylka peknie ;-)

        jestem pewien, ze w moim regionie nie uswiadczy fast-path na dzien dzisiejszy

        jak bedziesz mial uaktywnione to poinformuj

        i chyba jest oczywiste ze nie wiem wszystkiego, tym bardziej ze nie wszedzie sa jednakowe urzadzenia (nawet centrale sa rozne w regionach). a tematem swoja sie zainteresuje, bo cos tu nie abla ;-)

        Quidquid latine dictum sit,
        altum videtur

        1. nie spinam sie , J@rek 15/02/07 19:15
          tylko pokazuje, ze sam w tamtym wątku nie miałeś się o co sprzeczać. i nie bardzo mnie interesuje twój region, to byla ogólna rozmowa.

          IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
          rambler 9

          1. heh , capri 15/02/07 22:53
            dalej jestem sceptyczny (co zapewne widac ^^), tym bardziej ze samo przelaczenie w fast musi sie odbywac na poziomie regionu (ping do bramy ), a nie centrali (w sensie wroclaw), a uprawnien do 'mieszania' w urzadzeniach w regionie ma naprawde mala grupa osob, tym badziej mieszania bez wiedzy transmisji danych (przelaczenie na fast moze miec 'skutki uboczne', ktore bedzie musial rozwiazac region - o ile nie bedzie stosownego info ze jakies dzialania na porcie zostaly wykonane). tym bardziej wiec czekam na info jak Ci sie powiodlo, a swoja droga zrobie mala dywersje i tez wysle maila z prywatnego konta z prosba o wlaczenie fast - moze byc smiesznie :f

            "i nie bardzo mnie interesuje twój region, to byla ogólna rozmowa." - Ciebie nie, ale teoretycznie w tej firmie funkcjonuja standardy ISO, wiec wszedzie ma niby byc tak samo - sie zobaczy.

            Quidquid latine dictum sit,
            altum videtur

            1. nie wierzysz , J@rek 15/02/07 23:14
              a nie widziałeś fotki z tamtego wątku?

              Chyba nikt by mi nie odpowiadał w ten sposób na pytanie jeżeli nie robią tego... jak myślisz?

              A co do ogólnej rozmowy... właśnie taka była i to miałem na myśli ty zapierałeś się wtedy, że to jest w dialogu niemożliwe i pingi nie mogą być w ogóle mniejsze... a jednak jest inaczej.. tyle. koniec z mojej strony. pa

              IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
              rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL