Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102815 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Multi Leve Marketing - czy faktycznie da się na tym zarobić? , blazejm 16/02/07 20:08
Właśnie natrafiłem na taką stronkę: http://win-mlm.cba.pl/index.php
i się zastanawiam czy to nie jest jakiś haczyk, macie jakieś doświadczenie z tym?

  1. nie da sie zarobic , kubazzz 16/02/07 20:10
    to sie opiera na absurdalnych zalozeniach.

    SM-S908

    1. tzn. co masz dokładnie na myśli? , blazejm 16/02/07 20:22
      123456

      1. mam na mysli , kubazzz 16/02/07 20:38
        caly mechanizm tego drzewa zaleznosci.
        jesli to nie jest piramida, a handel jakims rozsadnym towarem to mozna miec przy pewnym szczesciu jakies zyski, ale na pewno nie z niczego i razcej nie jakies niewyobrazalne kwoty.

        SM-S908

  2. Oczywiście, że się da, jak w każdej pracy. , Bart 16/02/07 20:21
    j.w.

  3. da sie w kraju debili zwanym USA , Grocal 16/02/07 20:55
    ...bo tylko tam lykaja MLMy. W Polsce w miare dobrze mozna zarobic na programach partnerskich, ktore sa odmiana MLMow aczkolwiek tak naprawde nikt tam nie traci. Znam ludzi, co wyciagaja normalna kase co miesiac z programow partnerskich.

    Proponuje zaczac od Majewskiego: [ http://www.cneb.pl ]

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. kurde , kubazzz 16/02/07 21:06
      straszny belkot na tej stronie.

      SM-S908

    2. najpier popatrz w jakim ty kraju zyjesz , speed 17/02/07 04:30
      bo mam wrarzenie ze znacznie wiecej masz wkolo siebie debili niz zyje w usa.

      1. hmm Ty zyjesz w Kanadzie , kubazzz 17/02/07 15:14
        i zawsze powtarzasz, ze to co innego niz USA.
        Wiec o co sie bulwersujesz?:)

        SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL