Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 107169 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[tot] boiler - wymiana grzalki , Holyboy 17/02/07 15:36
chce wymienic grzelke w boilerze, odkrecilem 6 srub mocujacych dolna czesc w ktorej osadzona jest grzalka i sadzilem ze sie to wysunie... ale cos nie bardzo chce. Ma ktos jakies doswiadczenia z boilerami?

Strength is irrelevant.
Resistance is futile.
We wish to improve ourselves.

  1. A jaki to boiler? , P_M_ 17/02/07 15:50
    Producent?

    1. biawar ow-80 , Holyboy 17/02/07 15:51
      123

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

      1. znaczy się 80 litrów??? , Nikita_Bennet 17/02/07 16:13
        powinno się wysunąć bez problemu, no chyba że jest mocno zakamienione to troszkę siły trzeba użyć.
        jeśli to 80 literków to mi takiego w ramach gwarancji robili ale to było dawno temu bo bojler już na złomie leży.

        co do srub - 6 sztuk czy 8???

        nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

        1. srub , Holyboy 17/02/07 16:23
          jest 6, a pojemnosc to wlasnie 80l

          pytanie ile to jest troszke sily? chwytam obiema rekami i wieszam sie na tym praktycznie a to ani drgnie...

          Strength is irrelevant.
          Resistance is futile.
          We wish to improve ourselves.

          1. Musi byc niezle zakamieniony , P_M_ 17/02/07 17:34
            Nie podejrzewam, zeby cos jeszcze przytrzymywalo tam grzalke (jest na gwincie?). Moze lekko postukac? Nigdy takiego boilera nie widzialem. Ale spodziewaj sie najgorszego, jak juz ja uda sie wymontowac. Poplynie mnostwo syfu i rdzy..

            1. właśnie zaczynam wątpić czy to tylko kamień i rdza , Nikita_Bennet 17/02/07 20:22
              ogólnie pamiętam te grzałkę bo ją wyjmowaliśmy dwa razy sami (no i raz serwisik zaliczyła) ale nie było problemu z wyjęciem. między nią a zbiornikiem jest jeszcze podkładka no chyba ze ktoś na uszczelnienie dał cos innego (na bazie żywicy).

              jedna rada mojego taty - mały mloteczek i delikatnie opukać, przy niewielkich a intensywnych drganiach wszystko odejdzie.

              nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

              1. udalo mi sie to otworzyc , Holyboy 17/02/07 22:01
                faktycznie nic wiecej nie trzymalo dna, ale musialem dosc mocno to potraktowac mlotkiem pare razy, a pozniej kluczem podwazalem (bardzo nie delikatnie), w koncu drgnelo - resztka wody sie wylala i ujzalem pokazna ilosc kamienia

                dzieki Panowie za rady :)

                Strength is irrelevant.
                Resistance is futile.
                We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL