Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 47176 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Łączenie plików avi - co jest nie tak , Maraboot 24/02/07 09:13
Mam 6 plików avi, które chcę połączyć w jeden VirtualDub'em, NanDub'em albo EasyVideoJoiner'em. Niestety, z każdym z tych programów mam kłopoty, mimo korzystania z opisów użytkowania:
1. VirtualDub łączy pliki w sposób przypadkowy bez zachowania kolejności, ale z dobrą synchronizacją dźwięku;
2. Nandub łączy pliki w odpowiedniej kolejności, ale bez zachowania synchronizacji dźwięku;
3. EasyVideoJoiner pomimo wskazania wszystkich sześciu plików daje plik wynikowy złożony tylko z pierwszego kawałka, mimo komunikatu o zakończeniu scalania sukcesem.

Zaznaczam, że robię wszystko jak należy wg dokładnych opisów zamieszczonych na róznych stronach, wszystkie 6 plików jest w jednym katalogu itp. Co z tym zrobić, ewentualnie czy jest jakiś inny program do zrobienia tego bez problemu?

  1. po kolei. vdub i po kolei:) , Ranx 24/02/07 09:20
    wiecej pracy nieco ale efekt taki jaki sobie wypracujesz.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. jadę po kolei , Maraboot 24/02/07 09:23
      ale nic z tego, dźwięk jest zsynchronizowany dobrze a nie jest zachowana kolejność scen video

  2. nie jestem mastahem , Ranx 24/02/07 09:46
    ale ZTCW to laczysz powiedzmy 1 z 2 i gra
    otrzymujesz 12. dodajesz 3 i masz 123.

    i tu sie myli w kolejnosci? IMO cos nie gra.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. No to zró na piechotę. , ligand17 24/02/07 09:54
    otwierasz VDuba, otwierasz 1, łączysz z drugim, zapisujesz jako 2a. Zamykasz plik, otwierasz 2a, łączysz z trzecim, zapisujesz jako 3a itd.

  4. próbowałem jeszcze raz VirtualDuba , Maraboot 24/02/07 10:16
    Wcześniej wczytywałem wszystkie 6 plików do połączenia (są umiejscowione w jednym katalogu) i była kaszanka, a teraz wczytałem tylko pierwszy i drugi i zapisałem wynik. Okazało się, że VirtualDub stworzył plik wynikowy z wszystkich 6 części - wygląda na to, że film został połączony prawidłowo.
    Czyżby trzeba było wskazywać tylko plik pierwszy i drugi, a potem VD sam zrobi resztę?

  5. A Ty czasem tam w VD... , JE Jacaw 25/02/07 23:58
    ...nie masz aktywej opcji automatycznego dodawania filmów ?
    Dokładnie nazywa się to: Autodetect additional segments by filename.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL