Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7802 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Opinie] Obudowa THERMALTAKE XASER III. Ktoś ma/widział ?? , Carmamir 26/02/07 22:52
Tak się składa że mam możliwość jutro kupna sprzętu wraz z tą budą, generalnie wnętrze sprzętu idzie na serwerek a sama buda ma służyć jako domek dla jakiegoś ciekawszego sprzętu (teraz tam jakiś P4 3.0GHz z R9800 i 512MB), pytanko czy buda jest dobra, wygląda na sporą z niezłym chłodzeniem :-)...

Co o niej sądzicie ? Warto kupowac kompika tylko ze względu na nią ??

No to się wkopałem...

  1. hmmmm , ulan 26/02/07 23:32
    tak trochę zerknełem i widze jeden problem (ale to nie tylko w tej budzie). Mianowicie wygląda na to, ze stelaż na dyski twarde jest przymocowany na stałe, a jeżeli tak to jakbyś chciał wrzucić gf 8800 gtx lub nadchodzącego ati r600 to moze być problem i się nie zmieści. Karty graficzne coraz dłuższe a twórcy obudów nie nadążają za tym...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  2. Mam od ponad 3 latXaser III Lanfire , Paolo 26/02/07 23:33
    cztery wentyle duzy plus, zwlaszcza jak masz grzalke w srodku. Jeden wlotowy 80 mm, jeden wylotowy 90 mm, jeden 90 mm z nawiewem na CPU i jeden 80 mm z nawiewem na HDD. Niestety jak dla mnie za malo miejsca na dyski (max 3), ale za to wentyl smiga prosto na nie. Do tego masz Hardcano (bodajze 5) ktore reguluje predkosc wentyli i czujnik temp CPU (kontrola temp).

    Osobiscie nie narzekam, ale zmienilem zasilke z termalthake 420W (kupiona razem z buda) na Antec-a 550W Truepower 2.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL