Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 23:20
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 114147 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WoW] Problemy rozwiązane ... , Micky 2/03/07 09:14
... rozwiązałem problem zablokowanego konta. Nie było zablokowane. WoW-a ściągnąłem z USA i ma tamtejszej stronie trzeba utworzyć konto trial. To taka informacja dla następnych graczy.

Co do gry nie rzuca na kolana. Owszem wciąga ale dlatego, że trzeba się nadymać po mapie coby jakieś zadania wykonać.
to co mnie się spodobało to reinkarnacja.
Troszkę do luftu są zrobione nie które zadania - musiałem się ustawić w kolejce do zabicia jedego gościa - lol.

  1. hmmm... , Grocal 2/03/07 09:26
    To dlaczego nie sciagnales europejskiego klienta i tu nie zalozyles konta? Granie w USA to jednak wieksze pingi. Co do "dymania po mapie" ^_^, to fakt - na poczatku tak jest aczkolwiek odpowiednie dobieranie questow moze zniwelowac koniecznosc biegania z punktu A do punktu B i z powrotem.

    A co do kolejki - proste rozwiazanie: zapros kogos z tym samym questem do grupy. Zabijacie wspolnie i kazdy spokojnie zaliczy.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. haha , dFour 2/03/07 10:50
      "Zabijacie wspolnie i kazdy spokojnie zaliczy."

      zboki

      :}

      1. no nie? , Grocal 2/03/07 12:02
        A tu sie w kolejke ustawiaja... ^_^ Zero fantazji ;)

        Na pewno, na razie, w ogóle...
        Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
        Ortografia nie gryzie!

        1. Przypomina sie stary dowcip : , Barts_706 2/03/07 12:30
          Czym sie rozni kobieta cnotliwa od niecnotliwej?

          Do cnotliwej jest pociag, do niecnotliwej kolejka.

          _______________________________

          http://jawnesny.pl

  2. Hmmm... , Dexter 2/03/07 09:26
    Czy to nie o to samo chodziło?

    http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2006&id=119903

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. o właśnie o to , Micky 2/03/07 09:29
      ... :)

  3. Heh... , Remek 2/03/07 19:03
    www.wow-europe.com i wystarczy...

    A questy? A na co liczyłeś... że jak po sznureczku będziesz biegał i moby na życzenie będą wyskakiwać.. :)

    Życie zaczyna się jednak po 70-ce :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL