Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2561 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem - laptop przegrzewa mi się w dosie. , Muchomor 3/03/07 18:17
Już tłumaczę. Kiedy potrzebuję skorzystać ze środowiska znakowego np. uruchamiając użytki z Hirens'a laptop po przepracowaniu jakichś 3 minut się restartuje.
Krótkie dochodzenie wykazało, że radiator na VGA (ATI X700) jest gorący jak cholera i właśnie to podejrzewam. Nie ma najmniejszego problemu po załadowaniu WinaXP - co jest?
Najgorsze jest to, że próbuję zrobić Ghosta (wersja 8.3) i w trakcie robienia obrazu szlag go trafia.
Może mi ktoś poradzić co z tym gównem zrobić?
Próbowałem Ati bios tunera ale chyba nie chodzi z tym GPU.
Albo może chociaż podajcie jak zrobić samostartujący obraz partycji systemowej ze środowiska znakowego?
Lapek to Acer 5024 (Turion i X700).

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. .:. , Shneider 3/03/07 18:33
    1. najnowszy bios.

    2. wiatraki sie wlaczaja?

    spotykalem sie z czyms takim ze w dosie wiatraki z oporem sie wlaczaja.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. No wygląda na to, ... , Muchomor 3/03/07 18:45
      ... że się zaraz po odpaleniu wyłączają i nie chcą się włączyć ponownie. Dlatego myślałem o sprzętowym obniżeniu zegarów ale nie bardzo wiem jak to ugryźć.
      Bios najnowszy.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  2. pogrzeb w biosie , bajbusek 3/03/07 19:20
    mialem tak z IBMem... w BIOS bylo ustawienie za pomoca ktorego wlaczal wiatraki na 100% dopoki windows nie odpalil... ACPI cos tam... ale glowy nie dam

    1. Ano właśnie ... , Muchomor 3/03/07 19:59
      ... bios jest ubogi i coś nie widzę tych opcji. Trochę to prymitywne i zaczyna mnie wkurzać. Co dziwne to nie miałem takich problemów wcześniej - niestety lapek już po gwarancji. Na prawdę nie ma progsów, które pozwolą zrobić samostartujące lustro partycji systemowej z XPeka?

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. Spróbuj , ligand17 3/03/07 20:35
        WinPE XP - WinXP startujący i pracujący z CD. Do tego Ghost32 i możesz sobie zrobić obraz partycji.

  3. W systemie DOS , Slak 3/03/07 19:41
    procesor cały czas pracuje z maksymalną częstotliwości (chyba, że w BIOS-ie jest możliwość ustawienia zegara niżej) więc wiatrak niech lepiej chodzi cały czas.

    Ale nie spotkałem się z tym, że po włączeniu wiatrak się wyłącza.
    Powinien pracować w zależności od temperatury procesora niezależnie od systemu.
    Dziwne ...

    Świat należy do odważnych, a nie do
    młodych, zdrowych i bogatych.

    1. robi sie tak jak sie przestawi cos w BIOSie , bajbusek 3/03/07 20:29
      wtedy tylko windows steruje wiatrakami...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL