Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2504 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Totalny OT] Sweter wełniany, który się wstąpił. Da się jakoś uratować? , Matti 4/03/07 09:52
Sorki za taki temat, ale przed wyrzuceniem jeszcze się upewnię. Prałem 2 swetry 100% wełna i jakimś cudem temp. była wyższa niż 30C. Swetry się skurczyły (rękaw jest za krótki o 5 cm i są ogólnie za obcisłe). Wyrzucać czy może znacie jakiś sposób na odwrócenie i rozciągnięcie swetrów (oprócz ctrl+z ;)

  1. Da się , DJopek 4/03/07 09:57
    Musisz kliknąć 'Ostatnia znana dobra konfiguracja' - no ale jak miałeś wyłączone przywracanie systemu to kicha...

    Sorki ;-)

    1. LOL , Doczu 4/03/07 10:01
      :-))))))

      1. Kononowicza zapytaj , Doczu 4/03/07 10:03
        On ma kilka rozciągnietych to pewnie jakoś to robi :-)
        A poważnie - IMO nic nie da się zrobić

    2. kurka , Matti 4/03/07 10:08
      nie miałem włączonego przywracania systemu:((( Próbowałem też rozpakować ale niestety też nic to nie pomaga...

  2. czyli , Kriomag 4/03/07 10:07
    jak mam rozciągnięty to mam wyprac w wyzszej temp i bedzie ok? :)

    1. czyli Matti powinien , Kenny 4/03/07 10:17
      teraz wyprac w -40 oC :)

      .:Pozdrowienia:.

  3. podobno mozna uratowac , Yerek 4/03/07 10:45
    slyszalem, ze nalezy wymoczyc go w wodzie, w ktorej wczesniej gotowana byla fasola. Nie jestem pewny wiec radze wczesniej jeszcze skonsultowac ten sposob:)

    Pozdrowienia
    Yerek

  4. jak jakies , XiSiO 4/03/07 12:04
    drogie mohery to namocz w wodzie i rozciagnij na podlodze i pozwol wyschnac zawsze troche bedzie wiekszy.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  5. Oddaj , Agnes 4/03/07 13:19
    młodszemu bratu.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL