Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 04:36
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36

 Dzisiaj przeczytano
 12452 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Vista Ultimate PL na Torrencie , Ibanez 6/03/07 22:00
Znalazłem na stronach torrentowych Vistę. Orientuje się ktoś czy to jest pełna, działająca wersja czy jakiś fake?

  1. Zaraz sie jazda zacznie :) , maddog 6/03/07 22:01
    j.w :)

  2. PO CO KOMU VISTA , Yorg 6/03/07 22:03
    przynajmniej jak na razie nie widze zadnego rozsadnego powodu do zmiany

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. to jest... , Ibanez 6/03/07 22:05
      ...zagadnienie na inny post :)

      1. bu he he he , Yorg 6/03/07 22:07
        dobre dobre

        GG: 1706185
        lub komórka :)

    2. Jest rozsądny powód. , DeathClaw 6/03/07 22:30
      Jeżeli ktoś para się serwisowaniem sprzętu komputerowego, to powinien znać się na obsłudze tego systemu. Najłatwiej poznać system instalując go i użytkując. Rozsądny powód?

      1. no to jest dobry powod, ale... , Yorg 6/03/07 22:39
        z postu Ibanez`a wywnioskowalem ze raczej on chce to do domku a to juz inna sprawa

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. Hmmm... , DeathClaw 6/03/07 22:47
          To w domku nie można poznawać Visty? Kto broni mieć na dysku 2 systemy?

  3. IMHo Vista jeszcze nie teraz , anest 6/03/07 22:37
    Za jakiś rok może gdy wyjdą ze dwa servcepacki, a jakaś grupa wypuści wersję lite to można się będzie napalać na torrentowe Visty, na razie nawet nie zwracam na takie coś uwagi. Natomiast dzięki Viście każdego już chyba stać na legalnego XP i to jest warte uwagi...

    Shakesbeer : To drink or not to
    drink.

    1. hmm , pablo85 6/03/07 22:42
      co do xp zgadzam sie jak najbardziej, sam ostatnio uciulalem na xp home oraz office`a 2k7 home
      pzdr

      I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
      bunghooooole.

    2. jest tańszy XP teraz? , Ibanez 6/03/07 22:42
      Bo jakoś tego nie zauważyłem.

    3. Mylisz sie kolego, mylisz !!!!! , Emios 6/03/07 22:50
      Bedzie szybciej niz sie tego spodziewasz, juz producenci laptopow tylko viste daja !

      1. heh , pablo85 6/03/07 22:53
        a nawet jak nie daja to tak jak aristo daja juz tylko sterowniki do visty;)
        dzis mialem "przyjemnosc" przez moment pracowac na notku z celeronem 1,6 i 512MB na Viscie Ultimate z Aero:))) bardzo humorystycznie to wygladalo, mozna sie bylo nauczyc opanowania w oczekaniu na jakas reakcje na klikniecie czy otworzenie programu
        pzdr

        I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
        bunghooooole.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL