Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » PeKa 08:04
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55

 Dzisiaj przeczytano
 19722 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki Projektor do komputera ? , atay 9/03/07 11:54
Zależy mi na tym, żeby był niezbyt drogi (nie więcej jak 3500),
wytrzymały, łatwy w obsłudze.

Dobrze jak będzie miał pilota, żeby nie trzeba było stać przy komuterze jak się prowadzi prezentację.

Chyba też dość istotna jest kwestia lampy - żeby obraz był dobrze
widoczny w pomieszczeniach o rożnym stopniu zaciemnienia.

poza tym nie znam sie na projektorach za bardzo, wiec licze na Wasze rady, linki etc.

_- Atay -_

  1. Projektor , CS1 9/03/07 14:20
    Jeśli do komputera to tylko w technologii LCD. www.cemo.com.pl zakładka nowe projektory. Są to projektory firmy 3M. Nie są najtańsze ale dobre jakościowo, gwarancja 3 lata, lampa 180 godzin lub 6 miesięcy. Polecam model X20, rozdzielczość XGA, jasność 2000 ANSI lum. Cena proj. 3400 netto.

  2. Potrzebny Ci sprzęt o rozdzielczości XGA , zartie 9/03/07 14:21
    Jeżeli 3,5 tys. to suma brutto to zbyt dużego wyboru miał nie będziesz. Ja bym się zdecydował na Epsona X3. DLP nie polecam, bo niektórzy nie mogą patrzeć na obraz z tych projektorów.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. znajomy kupil to..... , w1lko 9/03/07 17:28
    http://cgi.ebay.co.uk/...0401212&rd=1&rd=1

    jakosc jest bardzo dobra, ma pilota, gra sie bardzo dobrze a filmy wygladaja super. Ogolnie polecam

    1. Pod warunkiem, że ktoś nie widzi tęczy i/lub migotania , zartie 9/03/07 18:07
      Jeżeli sprzęt ma być do prezentacji dla sporej grupy osób zawsze się ktoś taki może trafić. Powtórzę: nie polecam DLP.

      PS. Widziałeś chociaż obraz z jakiegoś innego projektora?

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL