Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 34302 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Strona A4 w kolorze na drukarce atramentowej w ciągu sekundy? , DJopek 25/03/07 14:57
Oczywiście, nie ma problemu:
http://itbiznes.pl/art25517.html :-)
No i jeżeli się sprawdzą ceny to będzie ciekawie :)

  1. No robi wrażenie... , Dexter 25/03/07 14:59
    Ciekawe jak z wysychaniem...

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. No napisali , MiloX 25/03/07 15:10
      że nie ma problemu, bo kropelki są mniejsze niż obecnie, więc szybicej schną, chyba, ze chodzi ci o wysychanie atramentu w zasobnikach :P

      .:Adopcja, Adaptacja, Improwizacja:.

      1. Albo dysz , DJopek 25/03/07 15:29
        Bo tutaj jest ich 'trochę' :D

  2. dajcie mi taka drukarke!! , laciak88 25/03/07 15:54
    bire od reki, jak sie pokaza w takiej cenie :). Wyglada na to, ze bedzie rewolucja :)

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. jesli ceny , soczek3000 25/03/07 17:15
      sie sprawdza to bedzie wielka rewolucja. szczegolnie jesli chodzi o atrament.

      "Zasobnik z atramentem o objętości 50 ml ma kosztować około 20 dolarów - dla porównania, aktualna oferta producentów drukarek atramentowych to nawet 10 ml za 15-30 dolarów."

      czekamy ;)

  3. moze zmienie wreszcie tego rupiecia HP , kubazzz 25/03/07 17:21
    podczas drukowania telepie sie jak stary zaporożec a predkosci ma podswietlne po prostu...

    SM-S908

  4. Drukarki atramentowe o takiej szybkości (a nawet 2 razy szybsze) są już od dawna , zartie 25/03/07 18:46
    Powstały ze względu na potrzeby biur, a takich prędkości nie były w stanie osiągnąć laserówki. Głowice mają w nich szerokość kartki, a na dzień pracy zużywają wiadro atramentu.
    Nie chce mi się wierzyć, że producenci drukarek wypuszczą coś takiego dla użytkowników domowych, raczej zachowają się jak producenci twardych dysków i będą cedzić: a to przyspieszą wydruk o 0,5 sekundy, a to zmniejszą kroplę o 0,01 pl, itd. Na rewolucję nie liczę, bo oni nieźle potrafią kalkulować jak nam sprzedać 5 razy to samo (i dodatkowo zarobić fortunę na atramentach). Chyba, że w tych nowych drukarkach trwałość głowicy wyniesie np. 1000 stron i po takim przebiegu trzeba będzie kupić nową drukarkę :-/

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. tak , MayheM 26/03/07 09:55
      ciekawe jaki bedzie haczyk, bo przy obecnym kulcie pieniadza, nie liczylbym na rewolucje "user friendly" :-\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL