Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 47681 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rząd chce zaostrzyć karanie spamu: , j23 27/03/07 11:17
http://www.computerworld.pl/news/108369.html
Moim zdaniem, aby sprawa naprawdę była skuteczna, należało by karać nie wyłącznie wysyłających, których jest trudno namierzyć (np. z powodu używania botnetów), ale powinno się karać firmy tak się reklamujące. Te akurat da się namierzyć i wiadomo, że spamerzy nie spamują za darmo, tylko za szmal zleceniodawcy.

Przy okazji mam nadzieję że wezmę się za telemarketing. Dość mam kilku telefonów dziennie, oferujących superhiper kredyty czy kablówkę. Podobnie z faksami.

Dumny nosiciel moherowego beretu!
Me gustan tomar mis copas
Żubrówka es lo mejor!

  1. Hmmm... , DJopek 27/03/07 11:20
    Ja chyba jakieś szczęście mam bo do mnie nikt nie dzwoni z reklamami, jedynie pomyłki (mam podobny numer do jednej z przychodni heh).
    Podobnie ze spamem który przechwytuje filtr na serwerze poczty (a jest tego raptem ok. 10 maili na miesiąc).

  2. apropos spamu , JanoszW 27/03/07 11:26
    zaloz sobie bloga ;)

    1. Haha , Poke 27/03/07 16:33
      Mocne!

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  3. mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz tworzyl prawa w Polsce ... , Nebuchadnezzar 27/03/07 13:12
    bo oto ukaralbys instytucje/osoby ktore wystepuja w tresci spamu i jesli takie prawo obowiazywaloby w Polsce to juz wyobrazam sobie spam wyborczy reklamujacy np. Jaroslawa K. oczywiscie sam PiS by tego nie wysylal tylko oczywiscie lewacy, a Jaroslaw by za to beknal :D

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. .... , belzee 27/03/07 15:00
      no, akurat taki czyn poparlbym w calej rozciaglosci :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL