Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54869 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Strumienica zamiast katalizatora..glosniejsza ? , coolman 28/03/07 15:30
Pytam tylko tych ktorzy maja doswiadczenie w temacie (czyt. strumienice w swoich samochodach). Czy samochod z strumienica jest glosniejszy?

http://jet.blog.pl

  1. Hmm , Pron! 28/03/07 15:43
    Zależy od samochodu w jakim to ma jeździć.
    Np w Hondzie jest głośniej, w kilku innych samochodach spotkałem się z dziwnym metalicznym odgłosie z wydechu bez zwiększenia głośności. Różnie bywa.
    Inną, według mnie ważniejszą sprawą jest to, że ze strumienicą albo po prostu rurką zamiast katalizatora przeważnie auto lepiej jeździ przy wyższych obrotach, kosztem elastyczności przy niższych. Dobre na wyścigi nie do jazdy po mieście.

    Slalom alejkom!

  2. a osobiście , Demo 28/03/07 17:50
    nie zauważyłem różnicy przed i po...ale nie baw się w strumienicę, tylko po prostu wywal wkład z katalizatora i brykaj na pustym (btw, za ten wkład możesz wycisnąć ok. 50 pln).

    A jeśli mówimy o zwiększeniu osiągów, to niestety trzeba cały układ wydechowy wymienić.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  3. _______ , coolman 28/03/07 23:14
    bez katalizatora przegladu nie przejdzie niestety ;/ a strumienica w obudowie katalizatora juz wieksze szanse ze przejdzie przeglad. Chodz emisja spalin bez i z katalizatorem jest rozna wiec wyczuja ze to strumienica. W kazdym razie auto sprzedam i niech sie wlasciciel martwi, a teraz zastanawiam sie czy nie bedzie zbyt glosny samochod. To jest dokladnie Cinquecento 700.

    http://jet.blog.pl

    1. no ja mam LPG , Demo 29/03/07 01:08
      a tu spalinki bez katalizatora są 1 klasa :]

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL