Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54902 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wycena Kompa i pytanie (Kto ma możliwość pogonienia ludzi w TPSA:) , Karaczan 29/03/07 00:13
Za ile mozna by sprzedac takiego kompa:
Barton 2500+@3200+ nie mobile z odblokowanym mnożnikiem
Abit NF7-S
MSI GF6800LE 8PS 4VS@6VS
2x256MB RAM GEIL 400Mhz
Dyski Seagate B4-60GB U10-20GB Oba ATA
Buda z zasilka (nie wiem jaka)
Jakis DVD zwykly
Mycha jakas bezprzewodowa i klawa
no moze jeszcze CDRW Lieteon 52327S (o dziwio dziala swietnie:)


Ma ktos jakies wtyki w tpsa albo sam tam pracuje i moze cos zdzialac w sprawie montazu Neo 2MB?
Byla rezygnacja przed 14 lutym z 512 i zlozenie zamowienia na 2MB i ciagle w kija leca, bo albo cos zgubia w papierach albo maja awarie systemu (zawsze w sobote) i gadaja ze za 2-3 dni bedzie wszystko jasne. Trwa to juz 3 tygodnie

  1. Hmm , konio 29/03/07 06:27
    wlaśnie szukam czegoś dla młodego...jak będziesz znał już cene to puść mi na maila....

    1. no i , konio 29/03/07 06:31
      może być bez tego Liteona , klawy i mychy....

    2. jak cie interesuje mam do sprzedania...... , rulezDC 29/03/07 08:17
      Ausa A7N8X Deluxe
      Semprona 2500+ FSB 333 MHz
      GForce 4 MX 440 AGB x8 64 bit
      Samsung 80 GB ATA
      jak co to mozemy pogadac na priv
      moje gg: 2104312
      mail jak w profilu
      pozdrawiam

      koniec koniec koniec

      1. jak cos , RusH 29/03/07 14:12
        to ja sie pisze na HDD
        musialem wyjac z XBOXa do czegos innego i biedak stoi pusty :(
        im cichsze (wolniejsze) hdd tym lepiej
        wawa

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL