Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:47
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58378 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

C&C: Wojny o tyberium juz dzis w MM , Tomasz 29/03/07 20:49
a nie w piatek jak to podaja na glownej...
Jest jeszcze MM otwarte do 21 moze zdazysz fanie...

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  1. jaka cena ? , Nazgul 29/03/07 20:56
    hmmm :)

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. 108 , Kriomag 29/03/07 23:27
      na allegro :)

  2. gral juz ktos? , Tony Soprano 29/03/07 22:06
    Pojdzie na x1400, core duo 2Ghz i 2 GB RAM ? Generals smiga w 1400x1050 az milo...

    1. napewno , john565 30/03/07 01:10
      123

      f*ck

  3. Hehe , Yog-Sothoth 29/03/07 22:16
    Wiekszosc sklepow ma juz od wczoraj w sprzedazy :>

    wrong fool!

  4. ja kupilem w srode , m&m 30/03/07 07:27
    tez w MM, widzialem tez w empiku ale drozej, w MM 119pln

    1. i jakie wrazenia ? , Nazgul 30/03/07 08:39
      tak samo grywalna jak kiedys? warto zainwestowac (dodam ze kupuje gry oryginalne ale jak juz kupie to musi byc to cos - ostatnio zakupilem THe Longest Journey Dreamfall i Guild Wars - Nightfall)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. moje wrazenia , Keeper 30/03/07 11:51
        z gry opisalem pod tym adresem: http://www.justget.org/...p=178352&postcount=4

        Podsumowujac - fajna gierka, jak na kilka misji, ktore przeszedlem to rewelacja :) no ale zobaczymy jak bedzie dalej...

        -------
        http://www.siemiany.info

      2. pozytywnie ogolnie , m&m 30/03/07 15:35
        ja kupilem troche z sentymentu a troche z dobrych wrazen po demie i chetki na gre sieciowa - ale z nia jest na razie troche problemow, widze jednak ze sie staraja bo juz 2 pacz dzisiaj wyszedl:)

        1. jak kupie , MayheM 30/03/07 16:25
          to moze w to pykniemy przez siec? :)

          1. jak się dorobię oryginału to też jestem chętny :D , Kriomag 30/03/07 16:47
            demko zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie :D gra jest w 3D ale bardzo podobna do RA2 (ktorego kocham po prostu :D) C&C generals probowalem grac ale nie udało mi się natomiast Tiberium Wars Demo juz cale przeszedłem wzdłuż i wszerz :D pelna wersja skonczyla sie sciagac dzisiaj rano, jak bedzie miod taki jak w demku to kupuję :D

          2. nie ma problemu , m&m 30/03/07 17:22
            zreszta chyba juz gralismy w TS prawda?:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL