Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 62057 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] GTA IV Trailer ;] , dFour 30/03/07 02:52
Do ściągnięcia tu: http://www.gametrailers.com/...ype=wmv&pl=game

:))

  1. http://www.rockstargames.com/IV/trailer_splash.html , RusH 30/03/07 03:19
    http://www.rockstargames.com/...railer_splash.html

    nic ciekawego, ten sam engine + szadery 2.0 :/
    geby i samochody nadal kwadratowe, jedynie pogode dodali jak w alan wake czy innym crysisie

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. grafika nie jest dla mnie tak wazna , Nazgul 30/03/07 07:41
      oby tylko nie stracila miodnosci i grywalnosci i cudownego klimatu poprzednich czesci :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

    2. to nie jest ten sam engine , sakooL 30/03/07 12:29
      123

      1. niom , RusH 30/03/07 12:40
        kracze jak wrona, czarne jak wrona, ale nie to samo :)
        ten sam engine + szadery 2.0 i tyle

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. to nie jest ten sam engine , sakooL 30/03/07 12:52
          ...

  2. hmm , 0r8 30/03/07 08:50
    http://trailers.gametrailers.com/...iler1_720p.wmv

  3. nic ciekawego? , Piratez 30/03/07 12:54
    grafika naprawde niezle wyglada
    mam nadzieje ze wyjdzie to cos na ps3

    1. ps3 / x360 narazie zapowiedziane , dFour 30/03/07 13:19
      ani slowa o pc :]

    2. hmm , 0r8 30/03/07 13:33
      poza tym, ze tekstury jak z dooma 2 ;p

      1. niezły ten doom 2 musiał być , dFour 30/03/07 13:41
        http://img63.imageshack.us/...3/5872/image1qg4.jpg
        http://skrytobojca.neostrada.pl/1.jpg

        ;]

        1. hmm , 0r8 30/03/07 13:43
          fakt, w dumie nie bylo reklam ;p

        2. super , RusH 30/03/07 13:47
          te nadgarstki, i dlonie zatopione w geometrii torby .. :/

          I fix shit
          http://raszpl.blogspot.com/

    3. to ja chyba innego trailera widzialem , Piratez 30/03/07 13:35
      bo grafika moze nie robi takiego wrazenia jak crysis ale napewno jest next gen

      a co do ps3 to ufff

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL