 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28908 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Program do obrobki fotografii , Portal 1/04/07 10:09 Witam
Poszukuje jakiegos dobrego programu do aparatu cyfrowego - tzn do zgrywania zdjec z aparatu , obrobki fotek itp
Najlepiej zeby mial polskie menu oraz zeby byl darmowy.
Kiedys uzywalem jakiegos softu dostarczonego do aparatu Canon ale to okropny kombajn ktory duzo zajmuje a malo robi :)- Cam2PC free , J@rek 1/04/07 10:15
do zgrywania, obróbki, przeglądania. A tutaj masz jeszcze sporo innego softu do obróbki fotek i przeglądania.
http://stefe.webpark.pl/...ls-windows/grafika.htmlIdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9 - to ja mam jeszcze pytanko , Portal 1/04/07 10:29
czy InfraView ma opcje zgrywania fotek z aparatu na dysk ? ( bo chetnie zainstalowalbym Picasa ale on nie m atakiej opcji wiec dogralbym InfraView do zgrywania i jako domyslna przegladarke)- a ciężko odpalić , J@rek 1/04/07 10:33
i sprawdzić?IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9 - najpierw trzeba sciagnac , zainstalwoac i odpalic , Portal 1/04/07 10:36
to troche czasu :) a komus kto mial lub ma ten program to zajmie skunde na odpisanie TAK lub NIE ( a takze inni przegladajacu forum w poszukiwaniu czegos do fotek beda mieli odrazu odpowiedz)- przez ten czas jak czekam , J@rek 1/04/07 10:46
zainstalowałbym go 47 razy.IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9
- ale Picasa importuje , Dabrow 1/04/07 23:49
z aparatu... Przynajmniej u mnie (-;!!!!!TO JEST SPARTA!!!
!Tu się nic nie zmienia!
------dabrow.com------
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|