Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 08:30
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43947 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Natknal sie moze ktos na sterowniki do karty sieciowej dla laptopa Presario F545EU? , Paterek 3/04/07 12:08
Pytanie jak w temacie,niby banalne,proste i dla wiekszosci z was po prostu smieszne,ale siedze na guglami i za cholere nie moge znalesc normalnych, dzialajacych sterownikow!!!

Jest to laptop znajomego ktory nie otrzymaj zadnych sterownikow. W ogole smieszna sprawa bo kupil go z Vista i wszystko ladnie pieknie, system dziala, jest partycja z obrazem itp itd. Problem polega na tym ze koledze Vista nie przypadla do gustu i do tego nie chodzila zbyt plynnie, zdecydowal sie zainstalowac xp z sp2 a glownym czynnikiem dlaczego to zrobil bylo to ze na Viscie nie mogl zainstalowac zew modemu do internetu. Teraz bez sterownikow nie moze nawet zainstalowac karty sieciowej ktorej xp-ek nie wykrywa.

Karta sieciowa wedlug specyfikacji to Ethernet 10/100BT integrated network interface.
Sciagnalem kilka roznych wersji sterownikow ale sieciowka nie chce dzialac na nich.
Macie jakies propozycje? O ile sie nie myle jest to wszystko oparte na chipsecie nVidii, moze jakis standardowy sterownik??

What's DEMOCRACY?
Democracy is the freedom to elect our
own dictators...

  1. .'. , ::LinX:: 3/04/07 12:27
    Z tego co widzę na stronie HP/Compaq nie ma sterowników ani do XP ani do Visty, a instalowałeś sterowniki do nForce'a tam powinny być też sterowniki do k. sieciowej...

    MacBook Air 13,3

    1. No wlasnie nie rozumiem tego dlaczego na stronie producenta.... , Paterek 3/04/07 12:49
      nie ma tych sterwonikow. Dzisiaj poinstaluje wszystko co znajde od nVidii, a jak nie zadziala bedzie trzeba probowac na chybil trafil:)
      Mam nadzieje ze sie uda

      What's DEMOCRACY?
      Democracy is the freedom to elect our
      own dictators...

      1. .'. , ::LinX:: 3/04/07 12:57
        Albo po prostu napisz do supportu HP/Compaq i zapytaj gdzie znajdziesz sterowniki pod XP'ka

        MacBook Air 13,3

  2. a nie pasuje ten od hp ? , Franz 3/04/07 12:33
    http://members.driverguide.com/...p?driverid=31628

    jak nie to stery od N

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

  3. wrzuc na kompa , waski 3/04/07 13:14
    everesta (pendrive czy jak tam wolisz) - tam w zakladce sprzet powinienes dokladnie zobaczyc model, wtedy do niego mozesz szukac sterownikow...

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. juz to robile.... , Paterek 3/04/07 14:08
      wyskoczyl jakis dziwny model - oparty wlasnie na nvidii ale zadnych sterownikow do tego:/
      Nieste ty nie pamietam dokladnej nazwy bo laptop siedzi w domu...

      What's DEMOCRACY?
      Democracy is the freedom to elect our
      own dictators...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL