Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 12:49
 » JE Jacaw 12:47
 » Demo 12:46
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11

 Dzisiaj przeczytano
 67372 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki bank polecicie? , slomax 6/04/07 22:32
Witam,
chce zalozyc konto w banku "stacjonarnym" gdzie bede mogl sobie pojsc i wplacickase, teraz posiadam konto w inteligo i wszystko jest jak najbardziej OK tylko jak czasem potrzebuje wplacic troche wiecej kasy to prowizje w bankach sa z lekka za duze. Do wyboru mam: BZWBK, PeKaO S.A. no i chyba zwykle PKO BP ale tego nie jestem pewien. Co polecicie? Konto bedzie sluzylo tylko po to by wplacach na nie kase.
thx

...Don't worry be happy...
..:GADU-GADU:..||1590019||:..

  1. hmm , bartek_mi 6/04/07 22:35
    w pko bp jest prowizja? chyba nie..

    Czy mogę dokonywać wpłat gotówkowych w oddziale PKO Banku Polskiego?

    Tak. Gotówkę możesz wpłacać bez prowizji na konto Inteligo w każdej placówce PKO Banku Polskiego. Środki wpłacone w oddziale PKO Banku Polskiego będą dostępne na rachunku odbiorcy w ciągu kilkunastu minut od zlecenia przelewu w oddziale PKO Banku Polskiego.

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. .... , slomax 6/04/07 23:09
      ale tego pko to chyba nie ma w mojej miescinie :(( ale nie na pewno

      ...Don't worry be happy...
      ..:GADU-GADU:..||1590019||:..

      1. jak to chyba , elliot_pl 6/04/07 23:15
        http://www.pkobp.pl/...iwyszu/zone=-1/section=ogol

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. mbank. , XiSiO 6/04/07 22:45
    i najblizszy wplatomat.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. od kliku lat , Deus ex machine 6/04/07 23:19
    mam w BZWBK, konto <30 i za darmo konto z pelna obsluga stacjonarna i przez net. Mnie jeszcze niczym nie wkurzyli przez te kilka lat .)

    "Uti non Abuti"

    1. hmm , voyteck 7/04/07 00:30
      a mnie wkurzaja tym, ze ostatnio czesto im sie bankomat psul, kiedy akurat potrzebowalem z niego skorzystac (jeden w miescie) - od tego czasu kase od razu przelewam do mbanku, tutaj mam wiekszy wybor bankomatow

      Doświadczenie wzrasta
      proporcjonalnie do liczby
      zniszczonych urządzeń.

      1. akurat w katowicach i chorzowie , Deus ex machine 7/04/07 11:34
        mam ich duzo, ale konto w mbanku tez zalozylem .) bo oporcz BZWBK jeszcze Euronet do wykorzystania.
        Aktualnie mam combo BZWBK+mbank i jestem zadowolony.

        "Uti non Abuti"

        1. sa jeszcze , voyteck 7/04/07 13:16
          bankomaty cash4you czy podobnie (znaczy dodatkowo w mbanku)

          Doświadczenie wzrasta
          proporcjonalnie do liczby
          zniszczonych urządzeń.

    2. tez mam i nie narzekam , Nikita_Bennet 7/04/07 16:32
      allekrata + integrum i jest dobrze.

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL