Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:54
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29

 Dzisiaj przeczytano
 73576 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Net24 - mozna udostepniac lacze poza lokal? Jaki net na laczach tpsa? , waski 8/04/07 13:25
Witam

Chce zmienic lacze internetowe - zalezy mi na tym, zeby mozna bylo legalnie dzielic je poza lokal.

Promocja na DSL od tpsy skonczyla sie z koncem marca i niestety nie ma nowej :/ Ceny bez promocji sa kosmiczne (1Mbps za prawie 300pln + zalozenie 1000pln), takze dsl odpada.

Neo niestety nie mozna dzielic... Teoretycznie moge zalozyc jeszcze net24 i wkrotce multimo (ma byc dostepne pod koniec kwietnia). Innych mozliwosci nie mam :/

W regulaminach na stronie netii nie znalazlem nic na temat dzielenia lacza - na forach sa rozne opinie - jedni mowia ze mozna, inni ze nie. Zadzwonilem na infolinie - Pani powiedziala, ze mozna ale do tego trzeba router (tego nie wiedzialem :p), jak powiedzialem ze chce dzielic poza lokal, to mowila cos o tp, na koniec powiedziala ze nie mozna :) Ale nic na temat tego, zeby to bylo w jakims regulaminie czy cos... Takze pewnosci wciaz nie mam.

Generalnie aktualnie obowiazujace promocje tpsy na neo obowiazuja do konca kwietnia, wiec moze w maju inni operatorzy tez zaproponuja cos nowego?

SNAFU
Situation Normal, All Fucked Up

  1. a ktos to bedzie , kubazzz 8/04/07 20:24
    sprawdzal?
    chyba ze jestes nadgorliwie uczciwy i by Cie sumienie gryzlo, ze OKRADASZ dostawce ;)

    Neostrada/Net24 w TP 1mb jest tak tani, ze nawet jakbys kare zaplacil to wyjdzie taniej niz DSL TP.

    SM-S908

    1. raczej nie , waski 9/04/07 12:16
      Nie boje sie tego, ze ktos z tpsy to sprawdzi tylko tego ze mnie ktos podkabluje...

      Kara to z tego co pamietam wielokrotnosc (3x?) abonamentu x liczba komputerow ktore z lacza korzystaja. W moim przypadku bedzie to 10, wiec 30 x [tu wstaw jakakolwiek kwote za abonament > 50 pln] to niestety nie jest malo :(

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL