Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08

 Dzisiaj przeczytano
 95461 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dobry kombajny Drukarka/Ksero/Fax/Skaner , ziggy 11/04/07 12:36
wydajność do 25 tys kopii- drukarka i skaner musza być konkretne - z reszty userzy beda korzystac okazjonalnie. Preferowany jest sprzet prosty w obsłudze i niedrogimi tonerami i tanim serwisem. Czym mniej bajerów tym lepej. Cena chym nizej tym lepiej

pozdr
rt

  1. zasugeruję , wukillah 11/04/07 12:58
    samsung scx 4720fn. kupiłem ją do biura ze względu na
    port ethernet.

    just d'oh it!

  2. ja mam , Jumper 11/04/07 13:02
    hp-eka 3055 sprawuje sie dobrze ... ale u mnie nie wykorzystuje sie jej jako fax-u i skanera (tylko druk i xero)

    jak dla mnie za maly podajnik na papier i mala pojemnosc tonera

    ty pewnie cos z jeszcze wyzszej polki

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  3. do mini i middle bussines - KM 2050 , XCLONE 12/04/07 00:22
    kupiłem do firmy Kyocere i właściwie zapomniałem, co to koszty druku, czy problemy z kompatybilnością.. dostęp po sieci w standardzie, adf, duplex, skan cz-b, faks, najniższe koszty wydruku, prosta obsługa.. możliwość budowy modułowej - dokupujesz podzespoły z czasem i rozbudowujesz maszynę..

    niestety, coś kosztem czegoś.. cena nie należy do najniższych.. jednak jeśli chodzi o kombajny tanie w eksploatacji - tańszych nie znajdziesz (i bardziej trwałych)..

    skontaktuj się może z lokalnym dostawcą Kyocera-Mita i sprawdź, co jest obecnie w ofercie..

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    1. wszytko , Jumper 12/04/07 09:42
      ladnie jesli beben nie padnie.... mam drukarki kyocera fs1800+ i mnostwo hp-kow od 4050N do P3005, i z ta kyocera jest nie kuku (drukuje na szaro czyli beben cos nie tak)

      "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
      przyjacielowi"
      William Blake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL