Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51437 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Grafika GeForce 7300GT z pasywnym chlodzeniem... - przerzewa sie!!! , Gajdzi 11/04/07 22:46
Witam!

kuplowi skladalem wlasnie kompa z ta grafika... komputer sie wylaczal prawie od sameog poczatku...

Az ktoregos dnia zaczalem dotykac radiotorow... od grafiki prawie sie poparzylem... (tzn. jakbym przytrzymal dluzej to nie dalbym rady trzymac tej reki)...

Jako ze komputer stoi w biurku otwarlem obudowe i dalej zaczalem go "testowac" - gralem!!!

Zawsze wylaczal sie mniej wiecej w tym samym miejscu... po otwarciu obudowy dawal rady dluzej... Pozniej ustawilem jakis wentylatorek... dawal rady jeszcze dluzej... ale mimo wszystko nadal sie wylaczal a grafa byla dosc bardzo goraca...

Pytanie czy...
- grafika jest w jakis sposob uszkodzona!?
- starowniki moga powodowac taki grzeni sie karty!?
- reklamowac to czy jakos jeszcze sprawdzac, pytanie jak...!?

P.S.
Sprzęt zakupiony w proline

Pan Bóg bawi się z ludźmi w
chowanego.
On odlicza - ludzie się chowają...

  1. hmm , 0r8 11/04/07 23:54
    lo jezu.
    grzeje sie, bo ma sie grzac. taka idea.
    jak sie wiesza, to widocznie wentylacja budy jest niewystarczajaca.
    popraw wentylacje albo wsadz jakis wiatrak na karte.

    1. ej... a przeczytales co napisalem wyzej ze zrozumieniem...!? , Gajdzi 12/04/07 02:13
      Jesli nie to cytuje sam siebie "po otwarciu obudowy dawal rady dluzej... Pozniej ustawilem jakis wentylatorek... dawal rady jeszcze dluzej... ale mimo wszystko nadal sie wylaczal a grafa byla dosc bardzo goraca..."

      To ze grafika ma sie grzac to wiem... i w zaden sposo temu nie przecze!!!

      Pytanie co mozebyc tego powodem... bo bardziej wentylacji juz nie mozna poprawic a powinna dawac rade bez wentylatorow...

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

      1. a kto jest producentem tej grafy..... , rulezDC 12/04/07 07:27
        bo przy poborze mocy na poziomie 28-30 W nie wierze zeby tak sie grzal ten GT

        koniec koniec koniec

      2. sprawa prosta, nie zdziwiłbym się jakby nie dali pasty ;) , fiskomp 12/04/07 07:30
        grafika do reklamacji, to że ma się grzać, to jedno, a drugie, że ma chodzić stabilnie, jak nie kręcona.

        Inna sprawa, że z Proline możesz mieć kwasy, bo kombinują jak koń pod górkę, ale twardo trzymaj swoje, i najlepiej niech przy tobie podłączą, bo nie będziesz czekał ileś dni tylko po to, żeby łaskawie sprawdzili kartę.

        pozdrawiam,

        1. tyle ze jakby nie dali pasty , elliot_pl 12/04/07 08:19
          to radiator nie bylby taki goracy moim zdaniem. Wtedy zazwyczaj jest conajmniej letni, a karta sie przegrzewa.

          momtoronomyotypaldollyochagi...

          1. moze cos tacji jest... , Gajdzi 12/04/07 12:04
            bo jak ustawie wentylator na grafe, to radiator letni-cieply, a komp dalej sie wylacza

            Pan Bóg bawi się z ludźmi w
            chowanego.
            On odlicza - ludzie się chowają...

            1. nie zrozumiales mnie , elliot_pl 12/04/07 12:13
              jesli nie dali by pasty, zawsze bylby max letni radiator, nie rozgrzal by sie do "goracego". A moze to mostek polnocny sie przegrzewa? albo ram? bo to wszystko obok siebie jest.

              momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL